FK Ventspils dublieri aizvadījuši priekšpēdējo spēli savā čempionātā, piedzīvojot zaudējumu miniderbijā ar FK Liepāja 2.

Pirmais puslaiks aizritēja bez vārtu guvumiem, bet otrajā rezultātu atklāt izdevās ventspilniekiem, kad Māra Bites raidīto bumbu pie tālā staba panāca Ivans Džoričs un sita nekļūdīgi. Serbu pussargam tie bija trešie vārti čempionātā. Gan pirms vārtu zaudējuma, gan pēc tam bīstamāk uzbruka mājinieki, liekot Valentīnam Raļkevičam Ventspils 2 vārtos krietni pasvīst. Galu galā, aktīvā spēle deva rezultātu un ļāva liepājniekiem panākt izlīdzinājumu, bet mača otrajā kompensācijas minūtē arī izraut uzvaru – 1:2. Dublieru čempionātā FK Ventspils 2, kas jau nodrošinājis sev pirmo vietu, rēķinā ir 22 uzvaras, viens neizšķirts un četri zaudējumi. Sezonu čempioni tomēr grib noslēgt ar uzvaru, un to būs iespējams paveikt 6. novembrī, kad savā laukumā tiks uzņemti FK Jelgava dublieri.