Aizvadīta Latvijas kausa izcīņa pludmales futbolā, kurā piedalījās arī Ventspils komanda Depo-14, kas tika līdz ceturtdaļfinālam. Pirmajā dienā deviņas komandas tika sadalītas trīs grupās, lai noskaidrotu izslēgšanas spēļu astotnieku.

Depo-14 turnīru sāka ar trilleri pret vieniem no favorītiem RTU (turpinājumā iekļuva finālā) – 20. minūtē mūsējie bija vadībā 2:0, pēc tam arī 3:1, taču mača izskaņā ielaida trīs vārtus un zaudēja 3:4. Toties apakšgrupas otrajā mačā pārliecinoši ar 6:3 izdevās pieveikt BFS Ropaži komandu un nodrošināt vietu ceturtdaļfinālā. Tajā pretī nāca Rīgas komanda TUC, un arī šī cīņa izvērsās par īstu drāmu.

Ventspilnieki atklāja rezultātu, tomēr mača turpinājumā nonāca zaudētājos, bet ikreiz prata atspēlēties, pamatlaiku noslēdzot neizšķirti 3:3. Te arī veiksme bija galā – pēcspēles sitienu sērijā pārāki bija rīdzinieki un iekļuva pusfinālā, kur gan atzina nākamo uzvarētāju Kreiss pārākumu 3:7.