Rēzeknē notika skriešanas seriāla Skrien, Latvija! pirmais posms, kurā uz starta izgāja arī ventspilnieki, sasniedzot atzīstamus rezultātus.

Pusmaratona distancē dāmām ceturtajā vietā finišēja Laura Čakle, bet Liena Štalte un Gita Rassa bija otrās savās vecuma grupās. Kungiem desmitajā vietā ierindojās Aigars Matisons, uzrādot labāko rezultātu V40 grupā. Guntis Grīnvalds kopvērtējumā bija 14., bet V30 grupā ieņēma septīto vietu. 10 km kopvērtējumā 19. rezultāts Jānim Krauzem, viņš bija arī sestais VN30 grupā. Madara Frēliha finišēja sestā SN20 grupā, bet VN20 grupā desmito vietu izcīnīja Jānis Belorags. Seriāls turpināsies 26. aprīlī, kad risināsies Biķernieku pusmaratons, bet 21. jūnijā skrējēji pulcēsies Ventspilī.