Nedēļas nogalē, Vācijas pilsētā Oberstdorfā notika Eiropas kausa finālsacensības šorttrekā, kurā sporta skolas „Spars” audzēknis Roberts Zvejnieks trenera Māra Birzuļa vadībā uzvarēja junioru B grupā.

Zvejnieks uzvarēja visās trijās disciplīnās – 500, 1000 un 1500 metros, izcīnot 102 punktus un triumfējot arī visas grupas ieskaitē. Jāatzīmē, ka 500m distancē sportists finišēja ar jaunu Latvijas rekordu jauniešiem, finišējot pēc 41,986 sekundēm. Piekto vietu šīs grupas ietvaros izcīnīja Kārlis Krūzbergs, kurš sasniedza 500m – 6. vietu, 1000m – 5. vietu un 1500m – 5. vietu.

Junioru C grupā 16. vietu izcīnīja Roberts Krūzbergs. Sieviešu konkurencē junioru A grupā Marta Paškeviča ieguva 15. vietu.

Mūsu šorttrekisti piedalījās arī stafetes sacensībās, kur Roberts Zvejnieks, Kārlis Krūzbergs, Roberts Krūzbergs kopā ar jelgavnieku Tomasu Bakevicu bija otrie 3000 metru stafetē, piekāpjoties vien Francijas sportistiem.