Latvijas čempionātā telpu futbolā kļuvis zināms trešais pusfinālists un VTO nākamais pretinieks. BFC Daugavpils un Raita-New Project/Ocīņā pēc diviem mačiem bija neizšķirts (1:1), bet izšķirošā spēle tika aizvadīta Latgalē.

Mājinieki pirmajā puslaikā atklāja rezultātu, tomēr viesi otrajā panāca 1:1 un varēja arī pārņemt vadību, bet to neļāva teicami spēlējošais Jevgeņijs Ņerugals, kas iepriekšējā dienā bija aizvadījis 90 sausas minūtes lielā futbola Virslīgā. Daugavpilieši vēlreiz izvirzījās vadībā pēc Jevgeņija Simonova tālsitiena, Raita metās atspēlēties un noteikti būtu to arī paveikusi, ja vien ne Ņerugals. Mājinieki prata saglabāt minimālo pārsvaru un savā debijas sezonā iekļūt pusfinālā, kurā pretī stāsies VTO. Pirmā spēle notiks Daugavpilī, kur nepieciešamības gadījumā tiks aizvadīta arī sērijas izšķirošā, trešā, spēle.