Olimpiskā centra Ventspils atklātajā čempionātā hokejā līderu cīņā Kurekss hokejistiem bija pa spēkam pieveikt Dundagas komandu.

Izšķirošie notikumi risinājās otrajā trešdaļā, kuru Kurekss uzvarēja ar vienu vārtu pārsvaru, izvirzoties vadībā 3:1. Pēdējā periodā dundadznieki, kas bija ieradušies ar nepilnām divām maiņām, neko mainīt nespēja. Uzvarētājiem divi vārti Raivja Rakicka rēķinā, bet vēl vienus guva Renārs Namiķis. Dundagas komandas goda vārti Jānim Ieviņam. Savukārt novadnieki ļoti pārliecinoši tika galā ar Rodeo komandu. Pēc diviem periodiem VNKH bija vadībā 4:2, bet trešajā prata iemest vēl trīs ripas, paši ielaižot tikai vienu. Turklāt vēl arī nerealizēts palika uz Rodeo vārtiem nozīmētais bullītis. Četri vārti (divi mazākumā!) un rezultatīva piespēle Tomaša Sauša rēķinā, Kristaps Pāvelsons neiemeta soda metienu, bet atdeva četras piespēles, bet pa vienam precīzam metienam Kristam Smilšarājam, Elvijam Ziemelim un Edgaram Kukainim. Rodeo rindās vārtus guva Dāvis Delvers, Viesturs Šauriņš un Renārs Vaitkuss.