Ļoti rezultatīvu maču Latvijas telpu futbola čempionātā aizvadījuši FK VTO futbolisti, tomēr nespējot izvairīties no sestā zaudējuma sezonā. Uz maču ar vienu no līderiem – RTU – ventspilnieki devās deviņu vīru sastāvā, taču starp viņiem nebija neviena nominālā vārtsarga.

Toties pirmo reizi sastāvā bija bijušais FK Ventspils uzbrucējs Andrejs Butriks, kas arī izcēlās ar diviem vārtu guvumiem. Pirmajā puslaikā ventspilnieku vārtos stājās Kirils Mitins, bet otrajā – visa čempionāta labākais vārtu guvējs Dmitrijs Kuzmins.

Pēc 20 spēles minūtēm tablo vēstīja, ka mājinieki jau ir vadībā ar 6:0, bet otrā puslaika sākumā precīzi sist sāka arī viesi. Lai gan izdevās piecas reizes iedabūt bumbu sāncenšu vārtos, gluži sausā nepalika arī viņi, galu galā svinot uzvaru ar 9:5. Līdz ar Butriku precīzi sita arī Aleksandrs Novožilovs, Daniels Vasiļjevs un spēlējošais treneris Andrejs Saleiko.

Svētdien ventspilnieki savā laukumā uzņems FC Petrow spēlētājus, kas pagaidām izcīnījuši par vienu punktu mazāk.