Ventspils Augstskolas basketbolisti pirmajā LBL 2 otrā posma mačā savā laukumā piekāpās BK Ogre basketbolistiem.

Ventspilnieki pilnībā izgāza pirmo ceturtdaļu, bet mača turpinājums bija cīņa ar neveiksmīgās desmitminūtes sekām. Otrās sākumā viesi panāca jau 24 punktu pārsvaru, bet pēc pirmā puslaika tablo joprojām rādīja nepatīkamu rezultātu – 33:50. Par pakaļdzīšanās skrējiena starta šāvienu kļuva Māra Grenēvica precīzais tālmetiens pašā otrā puslaika sākumā, tūlīt pat sekoja arī trīnītis no Rihara Stūra, bet ļoti rezultatīvu ceturtdaļu aizvadīja Kārlis Lasmanis. Diemžēl vēl viens garāks veiksmes brīdis ventspilniekiem bija tikai mača pašā izskaņā, kad izdevās pietuvoties līdz -5. Diemžēl gads jāuzsāk ar zaudējumu 83:88.

Jāpiebilst, ka šo maču mūsējie aizvadīja bez viena no komandas līderiem Artūra Grīnberga. Līdz ar to spēcīgākā desmitnieka turnīrā ventspilnieku rēķinā joprojām ir divi panākuma. Nākamo spēli VeA aizvadīs 14. Janvārī, viesos tiekoties ar VEF skolu.