Olimpiskā centra Ventspils atklātajā čempionāta hokejā pie pirmā panākuma tikuši Ventspils Novada hokeja kluba (VNHK) komanda, kas ar 6:2 pārspēja Rodeo.

Līdz mača sestajai minūtei novadnieki, pateicoties Krista Pētersona un Ulda Šķēles precīzajiem metieniem, bija panākuši 2:0, bet trešdaļas turpinājumā Deniss Kateriničs vienus vārtus atguva. Pēc diviem periodiem VNHK bija vadībā ar 3:1 (vārti Jānim Šteinbergam), bet pēdējā trešdaļā attālinājās vēl tālāk – vispirms precīzi meta Edgars Kukainis, panākot jau 4:1, bet uz Edija Vaitkusa precīzo raidījumu atbildēja Tomašs Saušs un Romāns Gerders.

Savukārt otro uzvaru izcīnīja Dundaga, ar 4:1 pieveicot Kurekss komandu. Uzvarētājiem, kuri trīs reizes izcēlās vairākumā, divi vārti Robertam Kiperszo rēķinā, bet pa reizi precīzi meta Andris Kronbergs un Miks Naglis. Kurekss komandas vienīgais vārtu guvums Renāram Namiķim.