Starptautiskās sacensības svarcelšanā, kas risinājās sporta namā Centrs, komandu vērtējumā noslēgušās ar ventspilnieku uzvaru.

Ventspils komandā startēja Artūrs Plēsnieks, Artjoms Griščenko, Daniela Ivanova un Ritvars Suharevs, bet tai pretī stājās komandas no Tartu, Klaipēdas un Kaļiņingradas. U17 vecuma grupā pārliecinošu uzvaru izcīnīja Suharevs, summā paceļot 277 kg (124+153).

Plēsnieks gandrīz tikpat droši triumfēju pieaugušo konkurencē, paceļot 380 kg (170+210). Griščenko U15 vecuma grupā ierindojās otrajā vietā (69+82), bet Ivanova bija trešā (48+86). Otro vietu izcīnīja Klaipēdas, bet trešo – Tartu svarcēlāji. Jāpiebilst, ka sacensību pirmajā dienā, kad risinājās sporta skolu mači, atzīstamu sniegumu savās grupās nodemonstrēja ventspilnieki Patriks Ercums, Jevegeņijs Haustovs, Ulvis Bērzons un Artjoms Zvaričs.