Ventspils mērs Aivars Lembergs aicina iedzīvotājus piedalīties Ginesa rekorda uzstādīšanā.

Šovasar par godu pilsētas 720 gadu jubilejai Ventspils pašvaldība no 22. līdz 24.jūlijam Ventspilī, Ostas ielas promenādē plāno izveidot vismaz 1500 metru garu un 1 m platu nepārtrauktu garāko puķu paklāju pasaulē, tādējādi mēģinot uzstādīt Ginesa pasaules rekordu.

Piedalīties rekorda uzstādīšanā būs iespējams, gan audzējot rekordam nepieciešamās puķes (jebkuras vasaras puķes, vēlams, samtenes, leduspuķes vai alisītes, ar auga augstumu 15 – 20 cm, puķu podiņa augstums – 10 cm, diametrs – 10 cm), gan arī kā brīvprātīgajam, rekorda sasniegšanas pasākuma laikā palīdzot izkārtot puķu podiņus Ostas ielas promenādē.

Tiem, kas nebūs paši izaudzējuši puķes, pasākuma laikā būs iespējas tās iegādāties ievietošanai ziedu paklājā, tādējādi pieliekot savu roku paklāja veidošanā. 

Izveidotais puķu paklājs būs apskatāms līdz pat 27.jūlijam, pēc tam puķes tiks izstādītas pie skolām un bērnudārziem, kā arī īpašā, pilsētas jubilejai par godu veidotā lielā puķu dobē.

1.jūnijā plkst. 15:00 pie Prāmju termināļa rīkosim pasākuma ģenerālmēģinājumu. Aicinām piedalīties ģenerālmēģinājumā, piesakoties par brīvprātīgajiem! Pieteikties iespējams, zvanot uz Ventspils Tūrisma informācijas centru pa tālruni 636 22263, kā arī sūtot e-pastus uz tourism@ventspils.lv.

„Aicinu ikvienu ventspilnieku, kā arī iestādes, uzņēmumus un sabiedriskas organizācijas, kas darbojas Ventspilī, piedalīties puķu paklāja veidošanā! Ierakstīsim Ventspils vārdu Ginesa rekordu grāmatā!” aicina Lembergs.  

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: