Ventspils motokrosa entuziasti ar labiem panākumiem piedalījās Latvijas Alternatīvās motosporta asociācijas motokrosa sacensību 3. posmā. 65 cm3 klasē uzvaru Saldus posmā izcīnīja Rihards Elpers, bet Kvadri Open klasē – Viktors Vaskis.

Uz goda pjedestāla bronzas pakāpiena kāpa Juris Jansons, kurš šo panākumu izcīnīja savdabīgajā 100+ klasē. Tās braucējiem pirms starta ar visu ekipējumu jākāpj uz svariem, bet svars nedrīkst būt mazāks par 101 kg. Treniņu nolūkā Saldū brauca arī Rodeo pārstāvis Madars Pureklis. Pirmo braucienu Madars uzvarēja ļoti pārliecinoši, bet otrā sākumā krita, tomēr spēja aizcīnīties līdz sestajai vietai, bet kopvērtējumā bija otrais. 125 cm3 klasē Armīns Kronbergs kopvērtējumā ieņēma 11. vietu. Viskuplāk pārstāvēta bija iesācēju klase, kurā Raitis Rijnieks ierindojās sestajā vietā, bet Rimants Mironovičs, cīnoties ar ķibelēm, palika 24. vietā.