Rīgā norisinājās Latvijas čempionāts sporta vingrošanā. Tajā piedalījās un vērā ņemamus panākumus izcīnīja arī sporta skolas Spars vadošie vingrotāji

Ttreneru Bruno Kaņepes, Nataļjsa Seiles, Nadeždas Seiles un Ilmāra Seilļa audzēkņi tika pie visa kaluma godalgām.

Junioru (15-17 gadu) un pre-junioru (12-14 gadu) konkurencē par Latvijas čempioniem daudzcīņā kļuva ventspilnieki - attiecīgi Rihards Trams un Lorents Vilkrists. Veiksmīgi starti padevās arī mūsu pilsētas daiļā dzimuma pārstāvēm. Sieviešu konkurencē otro vietu izcīnīja Diana Jerofejeva, kas tagad dzīvo un trenējas Rīgā, bet pie bronzas medaļas tika Valērija Savicka. Labāko sešniekā iekļuva arī Liene Parijenko un Katerina Žuravļova.

Savukārt junioru grupā otro vietu izcīnīja Sabīne Goša, bet uzreiz aiz goda pjedestāla palika Aleksandra Kurčenko. Līdzīgu panākumu pre-junioru grupā guva Marija Ribaļčenko - viņa noslēdza mačus ar sudraba medaļu.

Jāatzīmē arī tas, ka čempionāta noslēgumā Sabīne Goša un Aleksandra Kurčenko saņēma apliecību par sporta meistarkandidātes normas izpildi.