Latvijas atklātā čempionāta motokrosā 2. posmā komandu kopvērtējumā 2. vietā ierindojās Ventspils Rodeo braucēji.

Ventspils motokrosistiem uzvarēt liedza tehniskās ķibeles sacensību otrajā dienā.

Mūsējie tikai par trīs punktiem piekāpās sacensību uzvarētājiem CAMK Latgale motokrosistiem. Kā atzina motokluba Rodeo direktors Arvis Sanders, uzvarēt liegušas tehniskās problēmas, kas piemeklējušas vairākus mūsu sportistus. «Ķeguma trase ir labākā Baltijā, jo tai ir teicama tehniskā konfigurācija. Turklāt trase bija pamatīgi izsista, kas gan braucējiem, gan tehnikai prasīja papildus izturību un spēku. Izstāties nācās kvadriciklu līderiem, kuru punkti izrādījās izšķiroši,» tā Sanders. Pirmajā LČ atklātajā posmā motokrosā Stelpē Rodeo braucēji uzvarēja vairāk nekā pārliecinoši, otrās vietas ieguvējus apsteidzot par 40 punktiem.

Čempionātā bija ieradušies spēcīgākie braucēji no Latvijas, kā arī motokrosisti no Krievijas, Lietuvas, Somijas un Igaunijas. Kopumā abās dienās startēja 291 sportists, kas ir jauns sacensību rekords. Komandu kopvērtējumā tiek ņemti pieci labākie rezultāti no deviņām klasēm. No Rodeo komandas uzvaras laurus plūca Edgars Meņģelis Kvadri iesācēji un Ralfs Reinfelds Kvadri hobiju klasē. Sudraba godalgas ieguva Toms Macuks MX2 klasē. 3. vietu komandu kopvērtējumam pievienoja Arvis Sanders senioru klasē.

Trešo vietu MX1 klasē izrāva Sumatas braucējs Niks Apfelbaums. Niks pēc pirmā brauciena bija ceturtais, bet otrajā izcīnīja trešo vietu, kas kopvērtējumā deva vietu arī uz goda pjedestāla.

Tikmēr Rodeo pārstāvis Matīss Karro turpina startēt Pasaules kausa posmos MX2 klasē. Piektajā posmā Spānijas Grand Prix Matīss abos braucienos finišēja punktos, 14 vietā. Posma kopvērtējumā Karro tas deva 15. vietu. Pēc aizvadītiem pieciem no piecpadsmit Pasaules kausa posmiem Matīss kopvērtējumā ieņem augsto 15. vietu. Nākošais posms 30. maijā risināsies ASV.