UEFA izsludinātās Latvijas Futbola dienas pasākumi risinājās arī Ventspilī.

Pārventas sporta hallē risinājās pasākumi visai ģimenei, kurus organizēja Ventspils olimpiskā cerība, lai popularizētu šo sporta veidu. Futbola dienā piedalījās vairāk kā 200 spēlētāju 3 vecuma grupās. Visvairāk spēlēt gribētāju bija jaunākajā 10 līdz 12 gadu vecuma grupā, kur par uzvarām cīnījās 12 komandas. Vidējā grupā (13 – 16 gadi) spēkiem mērojās 3 vienības, bet vecākajā deviņas.  

Pasākums sākās ar svinīgu atklāšanu, kur pirmie laukumā devās gados jaunākie futbolisti. Spēlētāji sacentās nestandarta sastāvos pieci laukuma spēlētāji un vārtsargs, kur spēles ilgums bija 15 minūtes. Pieaugušo grupā valdīja sīvas cīņas, kur labākie izrādījās Hondas futbolisti, aiz sevis atstājot Veterānu un Latus sardzes komandas.

Futbola dienas organizators Aleksandrs Kohans Ventas Balsij atklāja, ka ir ļoti apmierināts ar pasākuma norisi un jaukajiem laika apstākļiem, kas priecēja visus futbola interesentus. Pasākuma būtība ir futbola popularizēšana visā Latvijā. Kohans priecājās, ka Futbola svētkos piedalīties bija sabraukušas arī komandas no Ventspils novada. Tāpat Aleksandrs izteicu lielu pateicību FK Ventspils, domes Sporta pārvaldei, Olimpiskajam centram Ventspils un Latvijas Futbola federācijai, kuri bija sarūpējuši lieliskas balvas visiem sacensību dalībniekiem.

Tikmēr jaunie Olimpiskās cerības futbolisti piedalījušie vairākos starptautiskos turnīros. U-10 vecuma spēlētāji startējuši starptautiskās sacensībās Lietuvā, kur piedalījās Baltkrievijas, Polijas, Lietuvas un komandas no Latvijas. Aleksandra Žižmanova trenētajiem futbolistiem izdevās iegūt otro vietu 12 vienību konkurencē. Sacensībās Zviedrijā piedalījās U-15 meiteņu vienība un U-14 vecuma grupas zēni.

Meiteņu grupā piedalījās 72 komandas, tāpēc šoreiz brauciena mērķis bija starptautisku spēļu pieredzes krāšana. Tepat Latvijas čempionāta U-18 vecuma grupā pie ceturtās uzvaras tikusi Ventspils olimpiskās cerības komanda, kura ar 5:0 pieveica Smiltenes futbolistus. Ar piecās spēlēs piedzīvotu vienu zaudējumu mūsējie kopvērtējumā ieņem pirmo vietu.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: