Otro uzvaru trijās aizvadītajās Latvijas futbola 1. līgas čempionāta spēlēs guvuši FK Ventspils dublieri, kas savā laukumā bez lielām problēmām ar 3:1 (1:0) apspēlēja vienu no turnīra pastarīšiem – FK Tukums 2000 TSS/Salaspils.

Spēles rezultātu pirmajā puslaikā atklāja ventspilnieks Deniss Bezuščonoks, bet otrajā 2:0 un 3:0 panāca attiecīgi Edgars Omeļjaņenko un Dāvis Indrāns. Savukārt Tukuma labā vienīgos goda vārtus jau spēles kompensācijas laika otrajā minūtē guva to pārstāvošais ventspilnieks Dmitrijs Kuzmins.

Pārējo spēļu rezultāti: Metta 2–Gulbene 0:3, Jūrmala 2–Rīgas Daugava 2/Šitika FS 1:2, Valmiera–Jēkabpils 6:1, Varavīksne–Auda 0:3, Rīgas Futbola skola–BFC Daugava 2:2 Liepājas Metalurgs 2–Rēzeknes BJSS 2:1, Skonto 2–Jelgava 2 1:1. Čempionāta kopvērtējumā ventspilnieki ar divām uzvarām un vienu neizšķirtu kopā ar Gulbeni un BFC Daugava ieņem dalītu trešo/piekto vietu.