Pie 15. panākuma LBL 2. divīzijas čempionātā tikuši Ventspils Augstskolas basketbolisti, kas savā laukumā pārliecinoši apspēlēja Rīga/Rīdzene/LU komandu.

Mačs iesākās samērā līdzīgi, ventspilnieku uzbrukuma smailē izvirzoties Edgaram Štelmaheram un Tomam Leimanim. Vēl trīs minūtes līdz ceturkšņa beigām rezultāts bija neizšķirts (18:18), ventspilnieki iemeta 10 punktus pēc kārtas, un tikai Immera tālmetiens atjaunoja rezultāta starpību viencipara skaitļa līmenī – 28:21.

Otrās ceturtdaļas sākumā viesi pietuvojās līdz -2 (26:28), tomēr ne uz ko vairāk viņi nebija spējīgi. Ceturtdaļas vidū ventspilnieki jau bija 14 punktu vadībā (45:31), bet pirmo puslaiku viņi noslēdza ar +17 (59:42). Štelmahers un Leimanis puslaikā jau bija sametuši pa 20 punktiem katrs, pa abiem kopā realizējot septiņus tālmetienus (Tomam 4/4).

Otrā puslaika sākumā Ventspils Augstskolas basketbolisti pārsniedza 20 punktu pārsvara robežu un turpināja to palielināt, trešo ceturksni pabeidzot jau ar +26 (78:52), tāpēc pēdējā ceturtdaļa vairs bija tikai formalitāte.

Ventspils Augstskolas komanda izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar 99:67. Uzvarētāju rindās lielisku rezultativitāti rādīja Toms Leimanis, kura kontā 27 punkti un septiņas bumbas zem groziem, un Edgars Štelmahers ar 26 punktiem. Pa abiem ventspilnieku aizsargi realizēja 10 tālmetienus. Viesu komandā Ingus Immers guva 19 punktus.

Ventspils Augstskolas komanda izcīnīja 15.uzvaru 23 mačos (5.vieta), bet savu nākamo spēli aizvadīs Jelgavā, 6.martā.

Ventspils Augstskola – BS Rīga/Rīdzene/LU 99:67 (28:21, 31:21, 19:10, 21:15)

Ventspils Augstskola: Leimanis 27 (7ab), Štelmahers 26, Lasmanis 14, Čavars 10, Pāže 9, Lomažs 5, Staķavs 5, Čoders 3, Šilbergs, Kohs.