Pēc gandrīz trīs nedēļu pauzes kārtējo regulārā čempionāta spēli Jaunajā Sieviešu basketbola līgā aizvadījušas BK Ventspils basketbolistes, izbraukumā bez jebkādām problēmām apspēlējot Daugavpils Universitāti.

Ventspilnieces piekāpās tikai pirmajā ceturtdaļa (23:25), toties jau līdz pirmā puslaika beigām ieguva visai drošu pārsvaru 48:38. Otrajā puslaikā BK Ventspils dāmas attālinājās vēl vairāk, galu galā svinot pārliecinošu uzvaru ar 90:63.

Izcilu spēli ventspilnieču sastāvā aizvadīja Zane Pavariņa – viņa guva 27 punktus, turklāt paveica to ar teicamu metienu precizitāti (1p. 2/2, 2p. 5/9, 3p. 5/6). Jāuzteic arī Adelīna Vanaga, kas 23 minūšu laikā atzīmējās ar double double – 12 punkti un desmit atlēkušās bumbas.

Čempionāta kopvērtējumā BK Ventspils ar deviņām uzvarām un diviem zaudējumiem ieņem trešo vietu. Līderes ar desmit panākumiem un tikai vienu zaudējumu ir RSU basketbolistes.