Pateicoties īpaši veiksmīgam spēles sākumam, kad Dundagas hokejisti divās minūtēs un septiņās sekundēs guva trīs vārtus, viņi izcīnījuši sesto uzvaru Olimpiskā centra Ventspils atklātajā hokeja čempionātā.

Regulārā turnīra kārtējā spēlē dundadznieki ar 4:3 (3:1, 0:0, 1:2) pieveica Ventspils novada hokeja kluba (VNHK) komandu. Mača sākumā izrāvienu ar precīziem metieniem sekmēja Intars Siliņš, Andris Meiers un Normunds Kacēvičs. Tomēr ar to nepietika, lai dundadznieki tiktu pie uzvaras, jo savu atbildi sniedza arī novada hokejisti, kas spēles 35. minūtē panāca izlīdzinājumu.

Ar diviem vārtiem novada komandas rindās izcēlās Rihards Saksons, bet vieni Ulda Šķēles kontā. Tomēr viņu prieki nebija ilgi, jo jau pēc 19 sekundēm Dundagas spēlētāji atkal izvirzījās vadībā un uzstādīja spēles galarezultātu 4:3. Uzvaras vārtus guva Jānis Ieviņš.

Čempionāta kopvērtējums: 1. vietā – Saldus/PRYOR (19 punkti), 2.v. – Rodeo (13), 3.v. – Dundaga (10), 4.v. – Kurekss (6), 5.v. – VNHK (2).