Pie ilgi gaidītās pirmās uzvaras Olimpiskā centra Ventspils atklātajā hokeja čempionātā tikuši Ventspils novada hokeja kluba (VNHK) spēlētāji.

Novadnieki kārtējā regulārā turnīra spēlē ar 3:2 (1:1, 1:1, 1:0) izrāva uzvaru pār Dundagu. Pirmie gan vadībā pēc Edgara Gricinska metiena izvirzījās dundadznieki, taču nākamos divus vārtus jau guva novada hokejisti. Vispirms rezultātu izlīdzināja Kristaps Pāvelsons, bet 2:1 panāca Uldis Šķēle. Dundagas hokejisti nebija ar to mierā, un Jānis Ieviņš mača 23. minūtē atkal atjaunoja neizšķirtu 2:2. Tomēr pēdējais vārds šajā spēlē piederēja novada komandai, kas 34. minūtē izrāva uzvaru ar 3:2. Uzvaras vārti Kristapa Pāvelsona kontā.

Čempionāta kopvērtējums: 1. vietā – Saldus/PRYOR (16 punktu), 2.v. – Rodeo (13), 3.v. – Dundaga (7), 4.v. – Kurekss (6), 5.v. – VNHK (2). Turnīra nākamā spēle tiks aizvadīta jau svētdien plkst. 20, kad laukumā dosies Kureksa un Saldus/PRYOR spēlētāji.