Latvijas čempionātā telpu futbolā Ventspils Hondas spēlētāji sarūpēja visai daudz problēmu līdervienībai Nikar, tomēr parūpēties par pārsteigumu un tikt pie punktiem nesanāca.

Ventspilnieki jau otrajā minūtē nonāca zaudētājos, bet mača 15.minūtē rezultāts bija 2:0 viesu labā. Trīs minūtes vēlāk Dmitrijs Kuzmins vienu vārtus atguva, taču atpūtā Nikar devās ar divu vārtu pārsvaru 3:1. Otrā puslaika vidū Kuzmins bija precīzs vēlreiz, atjaunojot mačā intrigu. Tomēr vēl vairāk pārsteigt čempionāta līderus un galvenos favorītus neizdevās. Mača izskaņā Nikar leģionāri guva vēl divus vārtus (viesspēlētāju kontā četri no pieciem vārtiem), panākot 5:2, un ar šādu rezultātu mačs arī noslēdzās.

Protams, zaudējums ir un paliek zaudējumus, taču šajā gadījumā gandarījums ir arī par to, ka šādus sāncenšus izdevās piespiest priecāties par gūtajiem vārtiem un panākumu. Piemēram, nākamajā mačā Nikar ar 19:2 sagrāva Monarha spēlētājus, tā kā Hondas sniegums tiešām jānovērtē ar pluss zīmi.

Nākamo maču savā laukumā ventspilnieki aizvadīs tikai 12.janvārī, kad uzņems turnīra tabulas kaimiņus RTU spēlētājus.