Olimpiskā centra Ventspils atklātajā čempionātā hokejā zaudējumā iedzīvojušies līdzšinējie līderi Rodeo hokejisti, kurus nu turnīra tabulā sadzinuši Saldus hokejisti.

Rodeo tikās ar Kurekss komandu, taču mačam ar senajiem sāncenšiem nevarēja pieteikt pat pilnas divas maiņas, kas, protams, ietekmēja mača gaitu. Rezultātu mačā atklāja Kurekss (Mārcis Kauliņš), bet motokrosisti drīz vien pēc divu Viesturu saspēlēs panāca izlīdzinājumu – Vinciuns piespēlēja, Šauriņš meta. Tomēr līdz trešdaļas beigām rezultāts bija kļuvis jau 4:1 kocinieku labā. Otrā periodā sākumā Kauliņš noformēja sev hettriku, panākot jau 5:1, un ar šādu rezultātu mačs arī noslēdzās.

Komandām šī bija otrā tikšanās reize šajā sezonā un abos mačos pie uzvarām tikuši Kurekss. Lai gan pirmajā spēlē ar 5:4 laukumā pārāki bija Rodeo hokejisti, par nolikumam neatbilstoša spēlētāja pieteikšanu viņiem piešķirts zaudējums 0:1.

Konkurentu klupienu izmantojuši Saldus/PRYOR hokejisti, kas kārtējā mačā ar 4:1 pieveica VNHK spēlētājus. Novadnieki šajā mačā atklāja rezultātu, taču sāncenši atbildēja ar diviem precīziem metieniem. Nākamajā divās trešdaļās saldenieki guva pa vārtiem, bet VNGH neizdevās parūpēties par intrigu, lai gan trešā perioda beigās sāncenši divas reizes spēlēja skaitliskajā mazākumā. Saldus/PRYOR turnīra tabulā tagad panākuši Rodeo komandu (abām 9 punkti), turklāt labāku gūto un zaudēto vārtu dēļ arī iekārtojušies pirmajā vietā.

Olimpiskā centra Ventspils čempionāts hokejā

Kurekss – Rodeo 5:1 (4:1, 1:0, 0:0)

Vārti: 1:0 Kauliņš (Turks) 5:58, 1:1 Šauriņš (Vinciuns) 6:44, 2:1 Kauliņš (Jansons, Grinbergs) 9:51 vair., 3:1 Grinbergs (Jansons) 12:04, 4:1 Grinbergs 12:33, 5:1 Kauliņš 15:57

Saldus/PRYOR – VNHK 4:1 (2:1, 1:0, 1:0)

Vārti: 0:1 Saksons 4:49, 1:1 Svilāns (Tveidens) 6:22, 2:1 Bērziņš (Solovjovs) 10:03 vair., 3:1 Solovjovs (Bērziņš, Balodis) 21:40, 4:1 Svilāns (Tveidens) 27:38