Sporta skolas Spars vingrotāji ar labiem rezultātiem startējuši sacīkstēs gan Lietuvā, gan Latvijā.

BJSS Rīdzene atklātajās meistarsacīkstēs Rīgā piektajā sporta klasē nepārspēts palika ventspilnieks Artūrs Ozols. Savukārt meiteņu konkurencē Ventspili pārstāvēja jaunākā paaudze. 2. sporta klasē 34 sportistu konkurencē uzreiz aiz labāko trijnieka ierindojās Sabīne Anna Cinovska, bet 5. sporta klasē labāko sešnieku noslēdza Jana Zubova.

Tajā pašā laikā ventspilnieki uzrādīja ļoti atzīstamus rezultātus arī starptautiskajās vingrošanas sacensībās Lietuvā, Kauņā. Prejuniorēm labākā atbalsta lēcienā bija Aleksandra Kurčenko, viņa ieguva arī otro vietu vingrojumā uz līdztekām, kurā nepārspēta palika cita mūsu sportiste – Katrīna Ignace. 6. sporta klasē zelta medaļu atbalsta lēcienā un bronzas vingrojumā uz līdztekām ieguva Marija Ribaļčenko.

Prejunioriem izcili startēja Lorents Vilkrists, kas uz atsevišķiem rīkiem izcīnīja septiņas godalgas (3 zelta, 2 sudraba un 2 bronzas). Pie trīs sudraba medaļām tika Daniels Kaņepe, bet pie divām bronzas – Tonijs Pintāns.