Otro uzvaru Olimpiskā centra Ventspils pilsētas čempionātā basketbolā izcīnījuši Ventspils Augstskolas pirmās komandas basketbolisti, kas ar 85:65 (18:20, 20:12, 19:23, 28:10) pieveica sporta skolas Spars otrās vienības spēlētājus.

Vēl līdz spēles pēdējai ceturtdaļai laukumā valdīja līdzīga cīņa, tomēr pēdējās desmit minūtēs laukumā pilnībā dominēja augstskolas basketbolisti, kas šajā mača nogrieznī uzvarēja vairāk nekā pārliecinoši – 28:10.

Uzvarētāju sastāvā visvairāk punktu (24) pretinieku grozā sameta Jānis Andersons. Savukārt tikai par punktu mazāk guva Spara 2 līderis Žanis Jankovskis. Nākamās čempionāta spēles tiks aizvadītas svētdien, kad plkst. 14.30 laukumā dosies Baltijas Ekspresis un Blāzma, bet plkst. 16 spēkiem mērosies Bērzi PLUS un Tārgale/ZS Krasti.