Aizvadītas pirmās divas spēles Olimpiskā centra Ventspils atklātajā čempionātā hokejā, tiesa vienā no tām, piesakot spēlētājus mačam, nav ievērots nolikums, tāpēc cīņas rezultāts pagaidām anulēts.

Pirmie laukumā devās Dundagas un Saldus spēlētāju, un šī mača iznākumu izšķīra viens precīzs metiens. Otrās trešdaļas ievadā Dundagas komandas uzbrucējs Kaspars Tālbergs pārvērta vārtu guvumā saspēli ar Mārtiņu Vahšteinu un Edgaru Gricinski. Lai gan pēdējā trešdaļā dundadznieki krietni grēkoja ar noteikumu pārkāpumiem, Saldus komandai panākt izlīdzinājumu neizdevās.

Otrajā spēlē Kurekss ar 8:2 pieveica HKVN, taču šī mača rezultāts pagaidām anulēts. Ar trim ripām šajā spēlē izcēlās Gustavs Celms, taču atbilstoši nolikumam viņam nebija tiesības piedalīties šajā turnīrā, jo vēl nesen viņš spēlējis U18 čempionātos.