Kārtējos mačus Latvijas bērnu un jauniešu čempionātā hokejā aizvadījušas Venta 2002 komandas, bet diemžēl šoreiz pie panākumiem tikt nav izdevies.

U16 vecuma grupā ventspilnieki savā laukumā uzņēma SK Rīga 98 komandu, un pēc divām trešdaļām rezultāts bija neizšķirts 1:1. Pēdējā periodā viesi guva trīs vārtus, tā svinot uzvaru ar 4:1. Vienīgos vārtus Ventas 2002 labā guva Bruno Bērziņš.

12 gadu veco spēlētāju mačos Venta 2002/Venbunkers viesos tikās ar komandu Dinamo 02 un prata izvirzīties vadībā ar 3:0 (vārtus guva Ričards Landmanis, Everts Stebulis, Jānis Švanenbergs), taču mājinieki piecu minūšu laikā panāca izlīdzinājumu. Pēdējā trešdaļā Dinamo 02 jau panāca divu vārtu pārsvaru, un, lai arī Švanenbergs vienus vārtus atguva, laukuma saimnieki svinēja uzvaru ar 5:4.

U14 vecuma grupā jaunie ventspilnieki piedzīvoja pamatīgu neveiksmi pret līdervienību Prizma/Pārdaugava – 0:11.