Sekmīgi Aldara Latvijas Basketbolu līgas (LBL) regulārās sezonas turnīru iesācis BK ''Ventspils'', savā laukumā ar 68:52 pieveicot "Barons kvartāls" komandu.

Apskati pirmās spēls foto!

Kurzemnieki atklāšanas spēlē savā laukumā izcīnīja ļoti pārliecinošu uzvaru pār Rīgas ''Barons kvartāls'' ar rezultātu 68:52. Rezultatīvākie uzvarētāju sastāvā ar gūtajiem 10 punktiem bija Donalds Simss un Jānis Timma.

Rīdziniekiem šovakar palīdzēt nevarēja komandas spēles galvenais veidotājs Ilmārs Bergmanis, kas komandai bija milzīgs zaudējums. Bergmaņa trūkums izpaudās jau pirmajā ceturtdaļā, kuru uzbrukumā viesi iesāka katastrofāli. Arī kurzemniekiem raiti ar punktu gūšanu neveicās, kas saglabāja ‘’Baronam’’ iespējas. Ja pirmās sešas minūtes ventspilnieki uzvarēja ar 9:1, tad izskaņā mājinieku pārsvars sastādīja jau 16 ačus - 19:3.

Spēles turpinājumā izrādījās, ka pirmajās desmit minūtēs spēles uzvarētājs arī tika noskaidrots - ''Barons kvartāls'' basketbolisti spēles gaitu kardināli mainīt nespēja, tādējādi ventspilnieki pārliecinoši aizsoļoja līdz pirmajam panākumam LBL turnīrā - 68:52. Izteikta līdera Roberta Štelmahera vadītajā komandā nebija - pa desmit punktiem iemeta Donalds Simss un Jānis Timma, kuram arī astoņas bumbas zem groziem. Starpsezonas skaļākais kurzemnieku papildinājums Sandis Valters jaunajā vienībā debitēja ar vienu precīzu pustālo metienu un četrām atlēkušajām bumbām.

Viesu rindās viena atlēkusī bumba līdz ''double-double'' pietrūka Mārim Gulbim - 16+9. ''Ventspilij'' nākamais mačs Aldara LBL turnīrā 13. oktobrī viesos pulksten 17:00 pret ''Jēkabpili'', bet ''Baronam'' - dienu vēlāk 17:30 jātiekas ar ''Latvijas Universitāti''.