Šodien tiks izspēlēts otrais Ventspils posms Ghetto Basket turnīrā, kas tradicionāli notiks pie Olimpiskā centra Ventspils basketbola halles ieejas.

Komandu reģistrācija no plkst. 17, bet no plkst. 18 sāksies mači. Pirmais Ventspils posms risinājās 12. jūnijā, tad uz bruģa izgāja 37 komandas. Vecākajā grupā kopumā startēja 20 komandas, bet labākā no vietējo spēlētāju veidotajām vienībām Pipuks ieņēma trešo vietu. Šajā komandā laukumā devās Dāvis Čoders, Ervīns Jonāns, Jānis Viļumovs.

Jauniešu grupā pirmo vietu izcīnīja mājinieku komanda Pluss mīnuss ar sporta skolas Spars audzēkņiem Nilu Ozoliņu, Rihardu Stūri un Deivisu Pētersonu sastāvā. Arī U-12 grupā uzvarēja Ventspils komanda – Red Bull.

Trešo reizi Getiņš Ventspilī risināsies 8. augustā. Ghetto Basket cīņa par čempionu titulu un Andra Biedriņa dāvāto balvu (braucienu uz Ņujorku un NBA spēles apmeklējumu) notiks 30. augustā Rīgā, Grīziņkalnā, sacenšoties ranga 16 labākajām komandām.