Olimpiskā centra Ventspils čempionātā hokejā 2. līgas turnīrā pie panākuma tikuši Dundagas otrās komandas spēlētāji, kas atstāja sausā Pašvaldības policijas hokejistus.

Interesanti, ka visi vārti tika gūti jau pirmajā trešdaļā. Vispirms divas reizes kārtas precīzs bija Andris Meiers, bet vēl divus vārtus dundadznieki guva 12.minūtē – izcēlās Egars Gricinskis un Kaspars Dišlers. Ne perioda, ne mača turpinājumā vārtu vairs nebija, un Dundaga 2 svinēja uzvaru 4:0.

Pēc trīs apļu spēlēm pirmajā vietā ar 32 punktiem ir Rodeo spēlētāji, bet Dundaga 2 atpaliek par punktu. Trešajā vietā ar 22 punktiem ir VPP spēlētāji, 20 punkti un ceturtā vieta Tornado 2, bet vēl par punktu mazāk un vietu zemāk – Kurekss. Ar 11 punktiem turnīra tabulu noslēdz Kuldīgas hokejisti.