Rietumu basketbola līgas ceturtdaļfināla cīņā starp Ventspils Baltijas Ekspreša basketbolistiem un Lapmežciema komandām būs nepieciešama trešā spēle, jo pirmajā divas komandas svinējušas pa uzvarai... viesos.

Pirmajā ceturtdaļfināla spēlē Baltijas Ekspreša spēlētāji izbraukumā svinēja uzvaru 79:64 (20:19, 18:22, 28:13, 13:10). Labākais punktu guvējs bija Pēteris Rudzājs, kas ar lielisku metienu realizācijas procentu guva 33 punktus. Pārējie punktu guvēji: Auns (18), Gubāts (9), Kundrats (8), Upe (6), Šteinbergs (3) un Lasmanis (2).

Tomēr savā laukumā uzvarēt un nodrošināt vietu pusfinālā ekspreši nespēja Zaudējums 84:98 (18:20, 14:29, 24:32, 28:17), sērijā panākts izlīdzinājums 1:1 un viss izšķirsies trešajā spēlē, kas arī notiks Ventspilī (precīzs tās datums vēl nav zināms). Ventspilnieku rindās labākais punktu guvējs bija Kārlis Gubāts, kurš savāca 15 punktus, bet pa 14 guva gan Mārtiņš Auns, gan Edgars Silarājs.