Gatavojoties Ginesa rekorda uzstādīšanas mēģinājumam – pasaulē garākā ziedu paklāja veidošanai – top īpašas vītnes no auzām, ar kurām iecerēts glīti noformēt pasaulē garākā ziedu paklāja malas.

Kā informē Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks Didzis Ošenieks, firma „Pantio”, kas uzņēmusies vītņu veidošanu ar speciālu mašīnu palīdzību, sākusi darbu jau nedēļas sākumā, tomēr paklāja noformēšanai nepieciešamais vītņu garums ir pietiekami liels – 3600 metri jeb 3,6 kilometri, līdz ar to trešdien pieņemts lēmums iesaistīt šajā darbā papildspēkus, jo pastāvējušas bažas par to, ka ar īpašajām mašīnām vītnes uzpīt nepaspēs.

Tāpēc palīgos devušies bezdarbnieki, kas strādā projektā “Darba praktizēšanas pasākumu nodrošināšana pašvaldībās darba iemaņu iegūšanai un uzturēšanai” un par šo darbu saņem 100 latu stipendiju.

Iecerēts, ka garākais ziedu paklājs būs gatavs apskatei 24.jūlijā un pēc tam būs apskatāms vēl trīs dienas – līdz 27.jūlijam. Pēc pasākuma no garākā ziedu paklāja veidošanā izmantotajiem ziediem iecerēts izveidot īpašu, pilsētas jubilejai par godu veidotu lielu puķu dobi, kas priecēs ventspilniekus un pilsētas viesus ikgadējos Ventspils Pilsētas svētkos, kas ar plašu pasākumu programmu norisināsies no 5. līdz 8.augustam.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: