Par Lielās talkas Kultūras talku laikā rīkotā zīmējumu konkursa "Tīras krāsas, tīra Latvija!" atzītas deviņas skolas, tostarp arī Ventspils Mākslas skola saņems balvu.

Žūrija uzvarētājus noteica starp vairāk nekā 300 jauno mākslinieku iesniegtajiem darbiem. Konkurss Lielās talkas Kultūras talku laikā Latvijas Mākslas skolās tika rīkots nolūkā aicināt bērnus un jauniešus ne tikai vērot vidi sev apkārt, bet arī aktīvi piedalīties tās veidošanā un vides sakopšanā, ziņo LETA.

Jauno mākslinieku darbus vērtēja profesionāļu žūrija - Laikmetīgās mākslas centra direktore Solvita Krese, mākslas vēsturniece Laima Slava, mākslinieki Vija un Kaspars Zariņi un Kristiāns Brekte.

Lai saņemtu piešķirtās balvas, skolas tiks aicinātas uz Rīgu, lai tiktos ar mākslas jomas slavenībām un apmeklētu kādu interesantu vietu galvaspilsētā. Skatītāju simpātijas balvas noteikšana pagarināta līdz 22.jūnijam, un ikviens interesents var aplūkot visus jauno mākslinieku darbus un balsot par tiem Lielās Talkas mājaslapā "www.talkas.lv" sadaļā "Konkursi".

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: