BK „Ventspils” palīdzēs kluba Goda treneris Armands Krauliņš.

Sezonas atlikušajās spēlēs par bronzas medaļām komandas galvenajam trenerim Guntim Endzelam palīdzēs BK „Ventspils” Goda treneris Armands Krauliņš.

Armands Krauliņš vairākus gadus ir bijis BK „Ventspils” galvenais treneris, bet pēdējos gadus aizvadījis treneru konsultanta amatā. Šīs sezonas laikā treneris izlēma atvadīties no kluba, lai atpūstos. Krauliņam BK „Ventspils” svinīgi pateicās par lielo ieguldījumu pilsētas basketbola attīstībā, un komanda uzdāvināja fantastisku uzvaru izšķirošajā spēlē par iekļūšanu Baltijas Basketbola līgas „Final Four”, kad Jānis Strēlnieks pēdējā sekundē izrāvu uzvaru un ieguva komandai tiesības braukt uz Viļņu.

Armandam Krauliņam piešķīra Goda trenera nosaukumu, un līdz šim treneris neklātienē komandu konsultēja ar saviem padomiem un ieteikumiem. Šobrīd komandai ir izveidojusies sarežģīta situācija pirms sezonas bronzas spēlēm, tāpēc Krauliņš piekritis komandai palīdzēt klātienē un turpmāk, kopā ar komandu, atradīsies uz spēlētāju soliņa.

Jau ziņojām, ka vakar klubs pārtrauca līguma attiecības ar līdzšinējo komandas galveno treneri Silvano Poropatu, līdz ar to viņa vietā stājās Guntis Endzels.

BK „Ventspils” šovakar, plkst. 18.30, uzsāk cīņu par LBL bronzas godalgām, kurā pretinieks šajā sērijā līdz trīs uzvarām būs BK „Valmiera”. Klubs izsaka lielu pateicību visiem faniem, kuri aktīvi atbalstījuši komandu kā uzvarās tā zaudējumos un aicina komandu atbalstīt arī cīņā par bronzas medaļām.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: