Ventspilī jauni nosaukumi piešķirti akvaparkam un peldbaseinam. Akvaparks "Ventspils" pārdēvēts par Pludmales akvaparku, bet Ventspils peldbaseins nosaukts par Ūdens piedzīvojumu parku.

Līdz ar Ventspils peldbaseina jaunā korpusa atvēršanu aktuāls kļuva jautājums par šīs peldbaseina daļas nosaukumu, kuru efektīvi varētu izmantot, reklamējot jauno piedāvājumu, un kurš apzīmētu visu pieejamo ūdens atpūtas pakalpojumu klāstu, ziņo LETA.

Martā par jauno peldbaseina nosaukumu tika veikta iedzīvotāju aptauja Ventspils portālā. Domu apmaiņu rezultātā tika izskatīta iespēja mainīt arī esošā akvaparka "Ventspils" nosaukumu, piešķirot tam kādu personiskāku apzīmējumu un tādējādi novēršot pārpratumus saistībā ar divu akvaparku darbību Ventspilī.

Ventspils pilsētas attīstības komisijā tika lemts jautājums par Ventspils ūdens izklaides objektu nosaukumiem. Izskatot iedzīvotāju ierosinājumus un aktīvi diskutējot, tika pieņemts lēmums turpmāk Ventspils peldbaseinu nosaukt par Ūdens piedzīvojumu parku, bet akvaparku "Ventspils" par Pludmales akvaparku.

Foto: Oskars Jūra

Nosaukums "Ūdens piedzīvojumu parks" ietver to pakalpojumu kopumu, ko piedāvā ūdens atrakcijas, spa komplekss un baseini. Savukārt nosaukumā "Pludmales akvaparks" ir iekļauts objekta atrašanās vietas apzīmējums - pludmale. Jaunajiem objektu nosaukumiem tiks pielāgoti arī logotipi, izkārtnes, interneta mājaslapu adreses, kā arī pārstrādāti citi informatīvie un reklāmas materiāli.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: