Pirms gada aizsāktā tradīcija Ventspils slimnīcā, kad 1.jūnijā notiek Ventspilī dzimušo bērnu kopā sanākšana, šogad tiek turpināta nu jau Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas ietvaros.

Arī šogad aicinām iesūtīt Ventspilī dzimušo mazuļu fotogrāfijas, no kurām izveidotā fotogalerija tiks atklāta dzemdību nodaļas salidojumā.

Par godu Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai, pagājušā gada 1.jūnijā pirmo reizi tika rīkots dzemdību nodaļas salidojums. Tā laikā tika atklāta mūsu dzemdību nodaļā dzimušo bērnu fotogalerija, kurā bija ievietotas vairāk nekā 120 iesūtītās fotogrāfijas.

Tā kā iedzīvotāju atsaucība akcijai bija liela un daudzi savas fotogrāfijas iesūtīt nepaspēja, šāds pasākums tiek īstenots arī šogad. Mazuļa bildīti digitālā formātā līdz 24.maijam gaidīsim e-pastā info@ventspilsslimnica.lv, bet tās fotogrāfijas, kas nav digitālā formātā, var atnest uz dzemdību nodaļu vai Ventspils Digitālo centru Akmeņu ielā 3. Šos fotoattēlus pēc ieskenēšanas varēs saņemt atpakaļ. Lūgums pie bildes pievienot bērna vārdu, uzvārdu, dzimšanas gadu un datumu.

Īpaši gaidīsim to mazuļu fotogrāfijas, kuri dzimuši pēdējā gada laikā un būsim priecīgi arī par tālākā pagātnē dzimušo ventspilnieku bērnības bildēm. Tāpat gaidīsim bildes, kas fotografētas dienā, kad jaundzimušais izrakstīts no dzemdību nodaļas, un vecāki un mazulis nofotografēts kopā ar nodaļas personālu.

Fotogalerija tiks veidota sadarbībā ar Ventspils Digitālo centru. Uz fotogalerijas atklāšanu un uz simbolisko salidojumu, kas notiks Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā 1.jūnijā plkst.16 būs laipni gaidīti visi, kas iesūtījuši fotogrāfijas. Tāpat uz pasākumu tiks aicināti dzemdību nodaļas esošie un bijušie darbinieki.

Gaidīsim mazuļu fotogrāfijas un uz tikšanos otrajā “salidojumā”!

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: