Pašvaldības SIA “Ventspils reiss” informē, ka sestdien, 13.jūlijā, no plkst.14.00 līdz plkst.15.00 sabiedriskais transports ievērojami kavēsies gan visos Ventspils pilsētas, gan atsevišķos reģionālajos sabiedriskā transporta maršrutos.

Autobusu kavēšanās saistīta ar satiksmes ierobežojumiem motociklu parādes brauciena laikā. Lai arī satiksmes ierobežojumi plānoti īslaicīgi, tas jūtami ietekmēs sabiedriskā transporta kustību visā pilsētā, jo brauciena maršrutā iekļautas ielas, kurās ir intensīva sabiedriskā transporta kustība. Līdz ar to autobusu kavēšanās prognozējama visos sabiedriskā transporta maršrutos, tāpat iespējams, ka atsevišķos pilsētas maršrutos kādu reisu nebūs iespējams izpildīt līdz galam.

Tā kā no plkst.13.00 tiek slēgta satiksme Vasarnīcu ielā posmā no Aizsaules ielas līdz Inženieru ielai, autobuss maršrutā nr.23 “Meža kapi - Ventspils Nafta” plkst.12:45 no Celtnieku ielas kursēs tikai līdz centram.

Ventspils novada maršrutos kavēšanās gaidāma maršrutos uz Mazirbi  -atiet no autoostas plkst. 14.25 un Ugāli – atiet no autoostas plkst. 14.50.

Lai izvairītos no nepatīkamām situācijām, aicinām braucienus plānot savlaicīgi!

Lasi vēl

Komentāri (4)

 • -6
  redhaired Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  paskatoties uz apsargiem, kas piedalās šajā eskortā - tas ļoti atgādina demonstrācijas skrējienus ... nacistiskajā Vācijā 1934-36. gadā (tur arī viss sākās ar motociklu ... )

 • 0
  Heinrich Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Esi krievelis,vai?Ko neliec mierā nacionālsociālismu?

 • -3
  Lielais Kretīns Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Nebūtu motociklistu nebūtu problēmas. Bērniem un pieaugušajiem netiktu bojāta dzirde, autobusi nekavētos un pilsētā būtu miers un klusums, mazāk avārijas arī. Nebūtu motociklisti, dzīvotu utopija mēs.

 • 0
  Inese Pirms 2 nedēļām

  Brīnišķīgi, ka nitiek šāds pasākums katru gadu, vismaz pilsētā dzīvība, vai tiešām cilvēki tikai vēlas sēdēt telefonos, vasara, uzgulēsies ziemā.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: