Šogad jau 22. reizi Ventspils Pilsētas svētku laikā, no 2. līdz 4. augustam, notiks daudzu iemīļotais un gaidītais starptautiskais ziedu paklāju festivāls. Pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” aicina iedzīvotājus izteikt ierosinājumus šī gada festivāla devīzei.

Šogad Ventspils Pilsētas svētki notiks reizē ar lielāko un nozīmīgāko pasaules sporta pasākumu – 2024. gada vasaras olimpiskajām spēlēm. Par godu šim notikumam, kā arī jūtot līdzi sportistiem Parīzē, Francijā, kur ceļazīmi izcīnījuši sportisti arī no Ventspils, pilsētas 734. dzimšanas diena šogad tiks svinēta sportiskā garā. Tajā skaitā tēma – olimpiskās spēles – izraudzīta arī par 22. starptautiskā ziedu paklāju festivāla vadmotīvu, ar ko iecerēts sasaistīt konkursa devīzi. Un tā kā devīze reizē būs arī radošais uzdevums dalībnieku komandām, izvērtējot iedzīvotāju ierosinājumus, tiks ņemts vērā ne tikai labskanīgums un atbilstība vadmotīvam, bet arī autora radošums, tādējādi paverot dalībniekiem izpausmes iespējas.

Iedzīvotāji ierosinājumus 22. starptautiskā ziedu paklāju festivāla devīzei aicināti izteikt līdz 28. aprīlim Ventspils pašvaldības portālā www.ventspils.lv un ziņu portālā www.ventasbalss.lv komentāru sadaļā pie šīs ziņas, kā arī PSIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” sociālā tīkla “Facebook” kontā. Tāpat ierosinājumus var sūtīt uz e-pasta adresi vlk@ventspils.lv ar norādi – devīze 22. starptautiskajam ziedu paklāju festivālam.

Līdzīgi kā iepriekšējos gados, tā arī šogad starptautiskajā ziedu paklāju festivālā būs aicinātas piedalīties gan profesionālu floristu, gan arī floristikas entuziastu un iesācēju komandas no visas Latvijas un ārvalstīm. Plašāka informācija par festivāla norisi, tostarp arī konkursa nolikums un pieteikšanās anketa, sekos drīzumā. Jautājumu gadījumā aicinām personīgi sazināties ar starptautiskā ziedu paklāju festivāla koordinatori Ingu Reinholdi, zvanot pa tālr. 26521335 vai sūtot e-pastu uz adresi inga.reinholde@ventspils.lv.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: