Veselu mēnesi PSIA “Ventspils nekustamie īpašumi” organizē pilsētas iedzīvotāju socioloģisko telefonaptauju. Telefonaptaujas mērķis ir uzzināt iedzīvotāju viedokli par sniegtajiem pakalpojumiem un paveikto.

Telefonaptaujā nejaušas izlases veida var piedalīties jeb kurš ventspilnieks vecumā no 18 gadiem. Anketas sastādītas gan latviesu, gan krievu valodā. Aptaujas rezultati būs zināmi oktobra sakumā.

Lasi vēl

Komentāri (12)

 • 0
  Persona Pirms 2 nedēļām, 4 dienām

  Man zvanīja.
  Ļoti slikti sagatavoti jautājumi, jo visi izdomāti tā, lai nevarētu atbildēt neko sliktu vai negatīvu par šo iestādi.
  Kā arī bija jautājumi par Domes darbu un tā deputātiem.

 • 0
  Marta P Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Kā tas ir? Ko nozīmē nevar atbildēt negatīvi? Kādi tad bija tie jautājumi?

 • -1
  Kriska Pirms 2 nedēļām, 4 dienām

  Man arī zvanīja - bet tas bija SKDS par Domes darbu un par deputātiem.

 • 0
  Cements Pirms 2 nedēļām, 4 dienām

  SKDS zvanīja, bet jautāja par Ventspils nekustamajiem īpašumiem un deputātiem.

 • 0
  žurka Pirms 2 nedēļām, 3 dienām

  Man nezvanīja, bet varu atbildēt - kopš vasaras vidus VNĪ apsaimniekotā īpašumā nepļauj zāli. Vispār, daudz kur zāle jau pārsniedz tos atļautos 15 cm - domāts pilsētas īpašumā, starp trotuāru un ielu, kaut gan lietus sen jau nav bijis un pļaut var. Tātad nav kas strādā par tām mazajām algām.

 • 0
  Marta P Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Adrese?

 • 0
  žurka Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  To MartaP
  Man tev sava adrese nav jādod, bet VNĪ lai paskatās savus apsaimniekotos īpašumus arī dabā, ja reiz viņiem nav pieejams tāds pļaušanas grafiks.

 • 0
  Ventspils_VNI Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Ventspils Nekustamo īpašumu aptaujā iekļauti tikai tie jautājumi, kuri varētu palīdzēt mums uzlabot savu darbu. Dažādu Ventspils pašvaldības iestāžu anketas dažreiz tiek apvienotas.
  Par VNī īpašumā nenopļauto zāli, lūdzam, ziņot precīzu adresi, sazinoties ar mums telefoniski 63622588 vai pa epastu: vni@ventspils.lv

 • 0
  žurka Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Tas jau ir izdarīts, bet kaut kā atbildēt jūs nekad nevarat, pat tik daudz, cik paziņot, ka ir saņemts.

 • 0
  Virsliga Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Man zvanīja un sarunas beigās uzdeva DAŽUS jautājumus ARĪ par Ūdeku un VNĪ.
  Lielākā daļa jautājumu ir par domes deputātu vērtējumu, dažādu pozīcijas un opozīcijas cilvēku vērtējumu. Šādas aptaujas notiek jau gadiem, katru reizi piekabinot beigās klāt citu pašvaldības iestādi, kas šo aptauju acīmredzot apmaksā. Nekas nav iebilstams pret to, ka partija "Latvijai un Ventspilij" vēlas regulāri noskaidrot iedzīvotāju viedokli par vēlēšanu sarakstā liekamiem cilvēkiem, bet kāpēc par to jāmaksā pašvaldības uzņēmumu klientiem? Jeb kā Ūdeka un VNĪ pamato jautājumu par dažādu ar Ventspili saistītu cilvēku vērtēšanu iekļaušanu aptaujā? Šīs aptaujas, kā zināms, ir ļoti dārgas, tie ir vairāki desmiti tūkstoši eiro.

 • 0
  Kristiāna Pirms 2 nedēļām

  Man ir zvanīts par Rīgas brīvostu, Ventspils ūdeku un dažādiem deputātiem vienkopus. Tur man liekas, nevis beigās piemet to maksātāju, bet katrs maksā par aptauju un tad tie taujātāji to cilvēku, kuru sazvana nointervē par visām savām aptaujām, kur viņš ierakstās, jo nu - to cilvēku, kas piekrīt aptaujām jau nav tik daudz un viņiem tas cipars ir jāsavāc.

 • 0
  Virsliga Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Nav jau gan tā. Katru gadu zvana un jautā par Ventspils deputātiem un kādu no Ventspils pašvaldības uzņēmumiem. Un, ja dažādas aptaujas kopā samestas, tad kurš , tavuprāt pasūtījis to sadaļu par Ventspils pašvaldību un visādiem Ventspils cilvēkiem?

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: