SIA "Ventspils lidosta" informē, ka no šī gada 22. maija Ventspils lidlaukā atsāksies nakts mācību lidojumu (provizoriski, pirmdienu, trešdienu un piektdienu diennakts tumšajā laikā), kurus veiks airBaltic Pilotu akadēmija.

Tāpat lidojumi aktīvāk notiks dienas gaišajā laikā.

Mācību lidojumu laikā tāpat kā iepriekš uzsvars tiks likts gan uz tā saucamajiem "touch and go" lidojumiem, kas pēc būtības ir gaisa kuģa nosēšanās uz skrejceļa un tūlītēja pacelšanās, gan garākiem pārlidojumiem.

Ņemot vērā, ka virziens, no kura gaisa kuģis tuvojas lidlaukam un skrejceļam ir atkarīgs no vēja virziena, pastāv iespēja, ka gaisa kuģu nosēšanās notiks no pilsētas puses. Taču airBaltic Pilotu akadēmijas pārstāvji ir norādījuši, ka piloti diennakts tumšajā laikā maksimāli izvairīsies no pārlidojumiem virs pilsētas un pamatā piezemēšanos un pacelšanos veiks no Vārves pagasta puses.

Lūdzam nesatraukties par gaisa kuģu lidojumu aktivitāti un ņemt vērā, ka lidojumi notiks ievērojot normatīvajos aktos noteiktos vizuālo lidojumu noteikumus (Visual Flight Rules) un ievērojot atļautos lidojumu augstumus.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: