Turpinot tradīciju, jau trešo gadu pēc kārtas pirmais mazulītis Ventspils slimnīcas Dzemdību nodaļā piedzimis 4. janvārī. Plkst. 3.37 pasaulē ieradās puika Niks – 3.806 kg smags un 50 cm garš.

Māmiņa Samanta, kurai šis ir pirmais, bērniņš, ir no Popes. Šīgada Ventspils slimnīcas pirmajam mazulītim pasaulē palīdzēja nākt vecākā vecmāte Baiba Mincenberga.

2022. gadā Ventspils slimnīcā dzimuši 506 bērniņi - 236 meitenītes un 270 zēni. Salīdzinoši – 2021. gadā Ventspilī dzimuši 499 mazuļi. Vecgada vakars Ventspils Dzemdību nodaļā bijis īpaši darbīgs, sagaidīti četri bērniņi – Deiviss, Gusts, Ansis un Gabriela.

Jau vairāk nekā 10 gadus slimnīca īpaši sveic gada pirmo un katru simto mazulīti.

Ventspils slimnīcas dzemdību nodaļā radīti visi apstākļi, lai māmiņām un mazuļiem nodrošinātu profesionālu aprūpi, kā arī mājīgu uzturēšanos labiekārtotās un arī paaugstināta komforta palātās. Slimnīcā tiek nodrošinātas gan tradicionālās, gan ūdens dzemdības kvalificētu ārstu un vecmāšu vadībā. 2022. gada pavasarī paplašinātas un pilnveidotas dzemdību zāles.

2021. gadā izveidots īpašs sienas kalendārs, kuram vecmātes gada laikā pievieno informāciju par katru Ventspilī dzimušo mazulīti, uzrakstot bērniņa vārdu un dzimšanas datumu. Savukārt vasarā Ventspils slimnīca aicina uz Ventspilī dzimušo mazuļu salidojumu, lai satiktos ar speciālistiem, kas palīdzējuši dzemdībās.

Slimnīca aicina jaunos vecākus ne tikai no Ventspils un novada, bet arī no Kurzemes un visas Latvijas izvēlēties Ventspils slimnīcu kā vietu, kur laist pasaulē savu bērniņu.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: