Ventspils 4. vidusskolā šobrīd tiek veikti remontdarbi, atjaunojot skolas aktu zāli. Atjaunojamās aktu zāles kopējā platība ir vairāk kā 253 m² un lielākie darbi tajā jau ir pabeigti.

Skolas zālē tiek veikti apjomīgi atjaunošanas darbi, lai uzlabotu ne tikai zāles vizuālo kvalitāti, bet arī telpu mikroklimatu un nodrošinātu ugunsdrošības normatīvās prasības. Papildus tam zālē veikta arī elektroinstalācijas un apgaismojuma nomaiņa, izbūvēta jauna ventilācijas sistēma. Savukārt skaņas kvalitāti zālē uzlabos griestos piekārtie akustiskie paneļi.

Vienlaikus ar aktu zāles remontu tiks iegādāts un uzstādīts mūsdienu prasībām atbilstošs aprīkojums un skatuves iekārtojums, tostarp, projektors, prožektori, skatuves priekškara komplekts, kulises, bet aizskatuvē taps iebūvēts skapis koru tērpu un aparatūras glabāšanai. Zālei tiks iegādāti 250 jauni krēsli, kā arī logu žalūzijas.

Skolas vadība atzīst, ka šis ir ilgi gaidīts un lolots notikums, jo skolas pastāvēšanas laikā aktu zālē veikti tikai nelieli uzlabojumi. Apjomīgāks remonts īstenots tikai vienu vienīgu reizi – 90. gados.

Tā kā skolas zālē notiek ne tikai pasākumi, bet arī mācību stundas, interešu izglītības nodarbības, zāles atjaunošana ir ļoti nozīmīga, lai skolēniem nodrošinātu mūsdienīgu, patīkamu un ērtu mācību vidi.

Ventspils 4. vidusskolas atjaunošanas process tiek īstenots sadarbībā ar būvniekiem SIA ''R un S'' un SIA ''Dalagro serviss'', Ventspils Izglītības pārvaldi un pasūtītāja pārstāvi - PSIA ''Ventspils nekustamie īpašumi''.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: