Otrdien, 15. jūnijā, savu 2021. gada sezonu sāks Ventspils brīvostas pārvaldes ekskursiju kuģītis ''Hercogs Jēkabs'', piedāvājot ventspilniekiem un pilsētas viesiem baudīt ostas skatus no Apvedtilta līdz pat ostas vārtiem.

Lai gan ierasti ekskursiju kuģīša sezona sākas 1. maijā, ņemot vērā epidemioloģisko situāciju, šogad tāpat kā pagājušajā gadā tika nolemts nogaidīt līdz situācija stabilizējas.

Ekskursiju kuģītis atiet no piestātnes Nr. 18 (Tirgus un Ostas ielu krustojums). Biļetes iespējams iegādāties kasē, kas atrodas blakus piestātnei. Bērni līdz 10 gadu vecumam uz kuģīša drīkst atrasties tikai pieaugušo pavadībā. Ventspils brīvostas pārvalde vērš uzmanību uz to, ka reisi var tikt atcelti vai grafika laiki izmainīti neparedzētu apstākļu, stipra vēja vai miglas dēļ.

Ekskursiju kuģītis ''Hercogs Jēkabs'' Ventspilī kursē kopš 1995. gada.

Visa informācija par kursēšanas grafiku, biļešu cenām un rezervāciju grupu braucieniem ŠEIT.

Lasi vēl

Komentāri (13)

 • -1
  Džeks Sperovs Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  4 EUR biļete. Cik tad maksātu, līdz dampeļiem? Bet garais reiss vairs nenotiks. No vienas puses pareizi - garlaicīgi. Vienas niedres un aizaugusi Venta. Katrā gadījumā - ģimenēm, ar bērniem lēti vairs nebūs - 2 pieaugušie un 2 bērni = 12 EUR.

 • 0
  Marta P Pirms 6 dienām, 9 stundām

  Aiziet, Rīgas cipari studijā! Brīvosta darba vietas atņēma un nu arī cenas skrūvē augšā! Melotu, ja teiktu, ka pārsteigums!

 • -2
  Eeeeeeeeee Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Tātad, 4 euro un es slīd a to kūģ bik, ja vai 4 euro un es slīd pālī no lēt aliņ.
  Es izvēlos aliņ. :)

 • -3
  Pipars Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  2 reiz dārgāk nekā agrāk.

  Paldies GVK:)))

 • -2
  Rovena Freliha Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  NU GAN APTĪTE RODAS ĒDOT. PAR PĀRIS MINŪTĒM 4 EIRO.LIEKAS KA TAGAD BRĪVOSTA PALIKS BAGĀTA...

 • -1
  Džeks Sperovs Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  Vismaz LT tūristu būs mazāk, uz viņu. Viņi, uz kuģa nāk baros. Tagad nebūs spējīgi atļauties, jo skaita visur savas kapeikas.

 • -3
  ventspilnieks 36,7 Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  Liekas, ka par sevi aizdomājies, bet leiši noteikti brauks. Bet brīvosta beidzot saprot, kas ir bizness, kad katram pamatlīdzeklim sevi ir jāatpelna.


  Ja kas, biļešu un saldējumu būdām ir ļoti bēdīga paskata jumti. Šķindeļi līki-greizi. Aizmirsu, jau gadu atpakaļ to novēroju. Noteikti ka tas bija garantijas ietvaros jādara.

 • -2
  Lustiņš Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  Brīvostai jau sen vajadzēja likt tādu cenu, lai nekropļo šo biznesu.

 • 0
  Virsliga Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  Precīzi! Privātajiem neiespējami strādāt, ja valsts un pašvaldību iestādes nodarbojas ar labdarību vēlētāju balsu vākšanas dēļ. Un es baigi apšaubu, ka 4 EUR sedz zaudējumus, kas ir to kuģi darbinot.

 • -2
  Marta P Pirms 6 dienām, 9 stundām

  Neiespējami arī strādāt, ja brīvosta tik putina ārā ostu, cilvēki zaudē darbu, bet iespējas jaunām darba vietām ar atmet, jo redz neesot vajadzīgs.. Tad ar neiespējami gan strādāt, gan ģimeni uzturēt un ar kuģīti vispār neiespējami tagad būs izbraukt! Malači, brīvosta - tas protams sarkasms!

 • 0
  Džeks Sperovs Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  Tas jau nav bizness. Kuģis sākotnēji tika izmantots kā pārceltuve. Beigās viņam nebija pielietojuma un tika izdomāts, ka tas vizinās cilvēkus.

 • 0
  Džeks Sperovs Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  Tā cena ir noteikta - uz pašizmaksu.. degviela, kuģa apkope, algas.. nekāds bizness te nevar sanākt. Tad biļetei jābūt vismaz 8 EUR.

 • -2
  Marta P Pirms 6 dienām, 9 stundām

  Tu te nemētā idejas Ģirtam, tas jau nesapratīs, ka joks un uzbliezīs a tos 8 eirikus!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: