Apdrošināšanas kompānija Ergo Latvija un Ergo Latvija Dzīvība piedāvā 100 vakances visā valstī, aicinot darbā apdrošināšanas polišu pārdevējus.

Dzīvības apdrošināšanas pārdevēju vakances tiek piedāvātas visos Latvijas reģionos, toskait arī Ventspilī. Šis piedāvājums varētu kļūt par labu iespēju izmēģināt sevi jaunā jomā tiem, kas palikuši bez darba vai vēlas kaut ko mainīt savā dzīvē.

Ergo Ventspils filiāles vadītāja Arta Grantovska apstiprina, ka mūsu pilsētā Ergo nepārtraukti meklē uz sadarbību ieinteresētus cilvēkus, piedāvājot viņiem dažādas sadarbības formas – no uzņemšanas darbā līdz līgumiem par starpniekpakalpojumu sniegšanu.

Piedāvātās vakances pārsvarā paredz darbu, kas saistīts ar klientu piesaisti dzīvības apdrošināšanā un informēšanu par uzkrājumu veidiem un apdrošināšanas iespējām. Grantovska bilst, ka ne katrs var strādāt šajā jomā.

Tomēr tie, kas ir atklājuši sevī spēju pārliecināt un saprotami pasniegt informāciju par dzīvības apdrošināšanas priekšrocībām, jūtas apmierināti un laimīgi, jo šis darbs sniedz ne tikai morālu gandarījumu, bet arī pieklājīgu peļņu. Viena no šī darba priekšrocībām – nav nepārtraukti jāatrodas birojā, to var apvienot ar citu darbu.

Saskaņā ar informāciju no elektroniskā avota epolise24.lv dažāda veida dzīvības, risku un īpašumu apdrošināšanu piedāvā vismaz 16 kompānijas, toskait arī vairākas bankas. Tomēr Arta Grantovska apgalvo, ka krīze nav samazinājusi apdrošināšanas un noslēgto līgumu apjomu.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: