Eiropas čempionātā boksā, kas risinās Maskavā, zaudējumu ceturtdaļfinālā piedzīvoja mūsu Nikolajs Grišuņins, kurš piekāpās armēnim Artūram Hačatrjanam.

Latvijas delegācija gan domā citādāk, tāpēc iesniedza protestu. Grišuņina un Hačatrjana cīņā beidzās neizšķirti 3:3, bet uzvaru tiesneši piešķīra armēnim. Protesta lēmums diemžēl būs zināms pēc Ventas Balss redakcijas slēgšanas, tāpēc par to ziņosim vēlāk.

Kā atzina Latvijas delegācijas vadītājs Genādijs Glazkovs, kurš pats ir agrāk tiesājis sacensības, tad Nikolajs dominējis cīņā un uzvarējis pārliecinoši. Glazkovs saskaitījis, ka Grišuņins ir uzvarējis ar rezultātu 6:1. Skatītāji zālē redzējuši šo netaisnību un izsvilpuši tiesnešus un meta viņu virzienā dažādus priekšmetus. Genādijs izteicās, ka pat viens no tiesnešiem esot dabūjis ar mapi pa galvu.

Tāpat cīņas ieraksts tiks aizsūtīts Starptautiskajai Amatieru Boksa federācijai, kurai tiks lūgts izvērtēt bokseru sniegumu. Glazkovs sacīja, ka cīņā par medaļām valda korupcija, korupcija un vēlreiz korupcija.

Iepriekšējā cīņā ticis notiesāts cits armēņu bokseris, tāpēc parāds ticis atdots šajā cīņā.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: