Uzņēmējiem tiek dota lieliska iespēja piedalīties Ventspils IKT pilotprojektu konkursā un saņemt līdzfinansējumu savas biznesa idejas tehnoloģiju jomā īstenošanai, bet, lai uzzinātu vairāk par konkursa sniegtajām iespējām, kā arī par iespējamiem virzieniem Digitālais centrs organizē pasākumu Ventspils #TecUP.

Pasākums notiks otrdien, 20. aprīlī, plkst. 15.30 tiešsaistē - platformā ZOOM.

Šis Ventspils IKT pilotprojekta programmas konkursa uzsaukums no iepriekšējiem atšķiras ar to, ka dalībniekiem tiek sniegta lieliska iespēja saņemt konkursam piesaistītu mentoru konsultācijas un rekomendācijas. Potenciālie konkursa dalībnieki un ikviens cits interesents tiek aicināti piedalīties pasākumā Ventspils #TechUp, kurā pašvaldības pārstāvji dalīsies ar idejām noderīgiem IKT risinājumiem pilsētvides uzlabošanai.

Pasākuma Ventspils #TechUP ''Ventspils IKT pilotprojektu konkurss'' programma:
15.30 – 15.40 Elīna Kroņkalne, Ventspils Digitālais centrs - Ventspils IKT pilotprojektu konkurss - iespēja uzņēmējiem saņemt finansējumu;
15.40 – 15.50 Egons Spalāns, Ventspils pilsētas dome -  IKT risinājumi pašvaldībā - to izstrāde, ieviešana un attīstības perspektīvas;
15.50 - 16 Atis Mertens, Ventspils pilsētas dome -  "COVID - 19" seku mazināšana;  
16 - 16.10 Ilze Valdmane, Ventspils Biznesa atbalsta centrs -  Pilotprojektu konkurss - vērtīga iespēja uzņēmējiem.
16.10 - 16.20 jautājumi, diskusijas

Dalība ''Ventspils #TechUP'' ir bez maksas. Interesenti aicināti reģistrēties dalībai pasākumā šeit: www.adre.se/techup21. Pēc reģistrēšanās uz norādīto e-pastu tiks nosūtīta visa nepieciešamā informācija, lai pieslēgtos tiešsaistes pasākumam. Pasākuma video ieraksts būs pieejams arī Ventspils Digitālā centra mājas lapā.

Ventspils IKT pilotprojektu programmas konkurss tiek organizēts, lai sekmētu jaunu IKT risinājumu - infrastruktūras, aprīkojuma vai programmatūras izstrādi, testēšanu un ieviešanu Ventspilī un atbalstītu IKT jomas uzņēmumu veidošanos un darbību Ventspils pilsētas administratīvajā teritorijā, kas palīdzētu veidot Ventspili kā video tehnoloģiju centru. Piedaloties konkursā, uzņēmējiem ir iespēja saņemt atbalstu līdz pat 80% apjomā no kopējām projekta izmaksām līdz 15 000 EUR.

Ventspils pilsētas pašvaldības IKT pilotprojektu programmas konkursam līdzfinansējuma saņemšanai iespējams pieteikties līdz 31. maijam. Vairāk informācija par konkursu pieejama šeit: www.adre.se/iktkonkurss.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: