Sagaidot Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienu, Ventspils pilsētas pašvaldība izmaksās pabalstu nestrādājošām politiski represētām personām.

Neatkarīgi no ienākumu līmeņa, pabalstu 43 eiro apmērā varēs saņemt visas nestrādājošās politiski represētās personas, kuru dzīvesvieta deklarēta Ventspils pilsētā.
Lai saņemtu pabalstu, Sociālais dienests aicina rakstīt iesniegumu, kuru var saņemt Sociālajā dienestā Raiņa ielā 10 vai Pārventā, Talsu ielā 39, vai Ventspils mājas lapā ventspils.lv.

Iesniegumu pieņemšana Sociālajā dienestā tiks uzsākta no 19. oktobra un turpināsies līdz 30. novembrim. Savukārt pabalsta izmaksa tiks uzsākta 2. novembrī.

Piešķirto pabalstu nestrādājošās politiski represētās personas varēs saņemt uz iesniegumā norādīto norēķinu kontu, Sociālā dienesta kasēs pēc iepriekšēja pieraksta, kā arī ar piegādi mājās. Tomēr, ņemot vērā Covid-19 izplatības pieaugumu Latvijā, Sociālais dienests aicina pabalsta saņēmējus būt atbildīgiem un piešķirto pabalstu saņemt uz norēķinu konta.

Ventspils pilsētas pašvaldība materiālā atbalsta sniegšanai šogad atvēlējusi vairāk kā 11 tūkst. eiro un plānots, ka pašvaldības materiālo palīdzību varēs saņemt 265 politiski represētās personas.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: