10. septembrī, Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīcā Ventspilī stacionēts viens pacients ar aizdomām par Covid-19 infekciju. Pacients, pēc nogādāšanas slimnīcā no citas pilsētas ar Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu (NMPD), ievietots speciāli piemērtotā palātā.

11. septembrī, slimības diagnoze tika apstiprināta un pacients turpina ārstēšanos slimnīcā, ievērojot visus karantīnas noteiktos ierobežojumus un piesardzības pasākumus. Pacienta slimības gaita norit viegli.

Slimnīcas vadība ir sazinājusies ar Slimību profilakses un kontroles centru (SPKC) un turpmākās darbības veic atbilstoši sniegtajām rekomendācijām.

Slimnīcas darbība netiek pārtraukta un visi pakalpojumi tiek nodrošināti, jo pacients noizolēts no pārējiem slimnīcas pacientiem.

Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca aicina iedzīvotājus būt atbildīgiem un ievērot drošības pasākumus, lai pasargātu ne tikai sevi un tuviniekus, bet arī apkārtējos cilvēkus no vīrusa izplatības!

Lasi vēl

Komentāri (20)

 • -11
  vajag Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Aicinu iedzīvotājus būt atbildīgiem un ievērot drošības pasākumus, lai pasargātu ne tikai sevi un tuviniekus, bet arī apkārtējos cilvēkus no vīrusa izplatības!

 • -17
  Guntis6060 Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Tev idiot neapnīk vienu un to pašu plati skandēt? Trollis bez smadzenēm un saprašanas.Ej labak palīdzi no ielām kovididiotu līķu kaudzes novākt,savādāk traucē pārvietoties.

 • -7
  Lielais Kretīns Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Ļoti interesants arguments "... kovididiotu ..." Interesanti kurš te ir idiots? Tas kurš tic visām facebook grupās teiktajam un kā zināms, tur apgriežas ne tais gaišakais sabiedrības slānis vai arstiem un epidomologiem, kuriem ir liela pieredze un bija jamācās vairāki gadi skolā un jāpierāda sevi.

  Nu nez, ja man butu jaizvēlas starp rūpnīcas strādnieka domām par vīrsuiem un starp ārstiem un epidomologiem, es labāk izvēlētos ārstus.

 • -4
  All-cash Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Gunti ! Jums ir iespēja pierādīt,ka Jums ir smadzenes. Un ka pārējie kuri ieklausās ārstos ir idioti. Piesakieties par brīvprātīgo palīgu covid analīžu teltī Ventspilī bez kādiem aizsarglīdzekļiem. Darba nav dadz, pusstundā viens cilvēks apmēram. Vēlu veiksmi ! Apsaukāt cilvēkus gan nav labi. Padomājiet par to!

 • 0
  Vilis Skuja IX Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Kāpēc jāpieņem svešinieki?
  Vai tajā citā pilsētā nav slimnīcas?\

 • 0
  Pilsēta Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Reku reģionālās slimnīcas plusi un mīnusi.

 • -7
  SIA "Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca" Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca uzņem pacientus no visas Ziemeļkurzemes, atbilstoši hospitalizācijas plānam. Par pacienta hospitalizācijas vietu izlemj NMPD.

 • -11
  Kurzemnieks Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Tomēr, kad jāizvēlas starp tā saucamiem galma ārstiem,
  kas valdībai ēd no rokas un neatkarīgajiem, labāk izvēlos neatkarīgos.
  Ja pastāv atziņa, ka politiķis ir gandrīz sinonīms mērķim, kāpēc lai šoreiz būtu savādāk? Tāpat ir ar šo pakalpiņiem medicīnā un žurnālistikā.
  Kā maizi ēd, tā dziesmu dzied...

 • -2
  keda Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  vo, tad beidzot esi gatavs pastāstīt, kā maizi tu ēd? ;)

 • -4
  .Barons.. Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  ked kundz.
  Es bus ieteikt vispāriba ne reaģet uz to Kremlin kalp un Pūķin pakaļlaizitaj,le zinat.Le nosprāgt pac no sev.Ja nevien Uzmanib nebūs būt.\

 • -9
  Kurzemnieks Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  mērķim t.i. melim

 • -11
  Kurzemnieks Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Ēdu brīvības maizi.
  Bet tādam kovidiņu līķu kaudzes baronim derētu saprast, ka Vladimirs Vladimirovičs manā pasaules uzskatā nepavisam neieņem to viņam svarīgo vietu:)

 • 0
  Kriska Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  Mani interesē, kāda starpība starp "slims ar koronu "un "inficēts"? Kas [par cilvēku , kuru ielika slimnīcā. Ventspils ārsts nebija slimnīcā , bet mājas arestā , cik zinu.

 • -11
  Beshenij Karasj Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  No Pasaules bankas noplūdušajiem materiāliem redzams ka covidafēra bij izdomata jau sen.Covid19 testus eiropas valstis,taja skaitā arī LV iepirka jau 2017-2018 gadā,vēl pirms cilvēce bija ko dzirdējusi par šo stulbumu!Kādreiz viss tas nāks gaismā pilnībā un tad ceru ka valdībās sēdošie kropļi kuri atbalstīja visa šī farsa ierobežojumus utt tiks pakārti!Jā,tieši akārti nevis kautkā savādāk sodīti!!!!Cilvēki-nepakļaujieties propogandai,ierobežojumiem utt!Neļaujiet sevi pārvērst par kontrolējamu aitu baru!Daudzviet pasaulē tauta iet ielās pret šo murgu-tas pierāda ka ir vēl domajoši cilvēki uz planētas!

 • -2
  yolo Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  Stulbam putnam stulba dziesma.

  Nodod savam saimniekam

 • -8
  Kurzemnieks Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  Skat, yolo jau murgo kovidagonijā. Nabadziņš.

 • -1
  Gunārs Pētersons Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Skat, brūnais & kurzemnieks mauj pilnīgākās blēņas un pelna sev troļļa santīmiņus :D Tādi pamulki jeb drīzāk pamuļķis (2 vienā)!

 • 0
  Arvīds Kačanovskis Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasssssssssssssssssssssssssssssssssaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaa

 • -3
  Kurzemnieks Pirms 6 dienām, 14 stundām

  gunārpetersona kovidi*tisms uzjautrina tāpat kā viņa stulbums un paranoja.))))
  Patiesi daudz īpašību vienai nabaga personai...

 • 0
  Nobody Pirms 5 dienām, 23 stundām

  Ko īsti Jūs nevarat sadalīt?
  Latvietis latvietim latvietis.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: