Tēma: Slimnīca

 • Ar leņķa slīpmašīnu amputē vairākus pirkstus 7

  Vakar, 1. novembrī kāds 59 gadus vecs ventspilnieks mājās, strādājot ar leņķa slīpmašīnu, smagi traumējis roku, tostarp amputējot sev vairākus pirkstus, informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests.

 • Slimnīcā pieejami bibliotēkas pakalpojumi 0

  Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā Ventspilī darbojas bibliotēkas ārējais apkalpošanas punkts Medicīnas bibliotēka, kura piedāvā grāmatas un periodiskos izdevumus medicīnas darbiniekiem un pacientiem, kā arī citiem interesentiem.

 • Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca aicina ziedot asinis 6

  Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Asins sagatavošanas nodaļa aicina iedzīvotājus būt atsaucīgiem un ziedot asinis arī vasarā, palīdzot nodrošināt ar asinīm un asins komponentiem Ziemeļkurzemes reģionālo slimnīcu.

 • Viesojās Rīgas Austrumu universitātes slimnīcas vadība 0

  Ziemeļkurzemes reģionālo slimnīcu (ZKRS) vizītē apmeklēja Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) pārstāvji, lai pārrunātu ārstniecības un administratīvā darba organizācijas jautājumus. Sanāksmē piedalījās abu slimnīcu vadība, kā arī Ventspils domes priekšsēdētāja 1. vietnieks Guntis Blumbergs.

 • Satikās Ventspils mazuļi 5

  Par godu Pasaules bērnu dienai Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā notika mazuļu salidojums „Esmu dzimis Ventspilī”. Ik gadu mazuļu salidojums apvieno ģimenes un dzemdību nodaļas medicīnas personālu sirsnīgā atkalredzēšanās pasākumā.

 • Tiksies Ventspils mazuļi 3

  Sestdien, 2. jūnijā plkst. 11 par godu Pasaules bērnu dienai Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā notiks tradicionālais mazuļu salidojums „Esmu dzimis Ventspilī”. Ik gadu mazuļu salidojums apvieno ģimenes un dzemdību nodaļas medicīnas personālu sirsnīgā atkalredzēšanās pasākumā.

 • Biksēs ielido lapsene 3

  Aizvadīto divu nedēļu laikā Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests saņēmis 274 izsaukumus, no kuriem 131 cietušais tika hospitalizēts, to skaitā astoņi bērni. No visiem apkalpotajiem medicīniskās palīdzības saņēmējiem 36 atradās alkohola reibumā.

 • Slimnīcā ir pieejama labākās izšķirtspējas mamogrāfijas iekārta 4

  Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā 25. maijā, plkst. 13 tiks atklāta jaunā mamogrāfijas iekārta, kā arī pasākuma ietvaros, 1. stāva konferenču zālē plkst. 14:30 ikvienam interesentam būs iespēja klausīties pieredzes stāstus no krūts vēža pacientu atbalsta biedrības “VITA” vadītājas Irinas Janumas.

 • Slimnīcā sveica 200. mazuli 1

  Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā, Dzemdību nodaļā 10. maijā sveica jauno ģimeni no Talsiem, kuru mazulītis ir slimnīcā 200 dzimušais.