Tēma: Slimnīca

 • Dzemdību nodaļā šogad kā pirmā sagaidīta meitenīte Kitija 2

  Ventspils slimnīcā 2022. gada pirmais bērniņš – meitenīte Kitija - nāca pasaulē 4. janvāra vakarā – plkst. 21.30. Mazā ventspilniece sver 4 kg 34 g un ir 55 cm gara. Slimnīcas valdes priekšsēdētājs Juris Lācis, sveicot jaunos vecākus, vēlēja veselību un laimi!

 • Kurzemes acu centrs pilnveido darbu 0

  Ventspils slimnīcas rīkotajā informatīvajā pasākumā ģimenes ārstiem oftalmologs Kaspars Ozols klātesošos iepazīstināja ar jaunumiem Kurzemes acu centrā.

 • Slimnīca stiprina atgriezenisko saiti 0

  Lai uzlabotu savstarpējo sadarbību pacientu ārstēšanā, Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca mūspuses ģimenes ārstiem rīkoja informatīvu pasākumu.

 • Slimnīcā attīstība turpinās arī krīzes laikā 0

  Par Ventspils slimnīcas darbību un izaicinājumiem Covid-19 pandēmijas laikā, par slimnīcas līdzšinējo attīstību un nākotnes plāniem un citām Ventspils slimnīcas aktualitātēm stāsta Ventspils slimnīcas galvenais ārsts, SIA "Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca" valdes loceklis Edijs Ilziņš.

 • Mediķus sasilda plovs un sirdssiltums (VIDEO) 0

  Ventspilī pazīstamais šefpavārs Artis Lukša kopā ar domubiedru komandu Lāčplēša dienā organizēja labdarības akciju Ventspils mediķiem. Aizpagājušajā sestdienā daudzi ventspilnieki atsaucās aicinājumam un devās uz Tirgus laukumu, lai nogaršotu gardo plovu. Par tajā dienā nopelnīto naudu šefpavārs un viņa komanda ar plovu cienāja Ventspils slimnīcas darbiniekus.

 • Bērnu slimnīca aicina palīdzēt piepildīt Drosmes kastes 3

  Lai pacientos raisītu pozitīvas emocijas un mazinātu bailes vai satraukumu pirms gaidāmās procedūras vai manipulācijas, Bērnu slimnīca ir ieviesusi Drosmes kastes, no kurām apbalvojumu par izrādīto drosmi var saņemt ikviens mazais un lielais slimnīcas pacients.

 • Slimnīca saņēmusi starptautiskās palīdzības sūtījumu 0

  Ziemeļkurzemes reģionālajai slimnīcai piegādāts papildu medicīniskais aprīkojums Covid-19 pacientu ārstēšanai. Sūtījums saņemts no Nīderlandes Eiropas Savienības civilās aizsardzības sadarbības programmas.

 • Covid-19 pacientu ārstēšanai pārprofilēta arī Ķirurģijas nodaļa 1

  Ventspils slimnīcā Covid-19 pacientu ārstēšanai pārprofilēta arī Ķirurģijas nodaļa, līdz ar to slimnīcā pakāpeniski būs pieejamas vēl papildu 18 gultasvietas, informē SIA "Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca" sabiedrisko attiecību vadītāja Linda Rudzroga.

 • Vēlas atbalstīt mediķus 3

  Šajā laikā, kad slimnīcas tiek pārslogotas un medicīnas darbiniekiem ir jācīnās par cilvēku dzīvībām un jāpalīdz atveseļoties, ir svarīgi sniegt atbalstu arī pašiem mediķiem. Ventspilnieks, pavārs Artis Lukša sestdien Tirgus laukumā gatavos plovu, kuru varēs iegādāties līdzņemšanai. Visa ietirgotā nauda tiks izlietota, lai kādā īpašā dienā atbalstītu Ventspils slimnīcas personālu.

 • Zviedru valnī stāda kokus 0

  Zviedru valnī, iepretim Ventspils valstspilsētas pašvaldības domei, iestādīja deviņpadsmit jaunus kokus, tādejādi turpinot pavasarī iesākto apstādījumu papildināšanu un parka apzaļumošanu, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Ierobežojumi ietekmē arī slimnīcas sniegtos pakalpojumus 0

  Būtiski pieaugot Covid-19 izplatībai, saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem un Valsts operatīvās medicīniskās komisijas sēdē pieņemtajiem lēmumiem noteikta virkne ierobežojumu veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanā. Ierobežojumi ietekmē arī SIA ''Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca'' darbu gan Ventspilī, gan Talsos.

 • Aicina uz tiešsaistes tikšanos ar vecmāti 0

  Topošajiem vecākiem, īpaši ja ģimenē gaidāms pirmais mazulītis, rodas daudz jautājumu gan par sagatavošanos dzemdībām, gan par dzemdību norisi. Pirmdien, 25. oktobrī, plkst. 16 topošie vecāki aicināti uz bezmaksas tiešsaistes tikšanos ar SIA ''Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca'' vecāko vecmāti Baibu Mincenbergu.

 • Slimnīcā bažas par skābekļa nodrošinājumu un turpmāko pieejamību 0

  SIA "Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā" Ventspilī būtiskākais izaicinājums pašlaik ir personāla nodrošinājums, savukārt no tehniskā viedokļa - bažas rada jautājums par skābekļa nodrošinājumu un turpmāko pieejamību, informēja slimnīcas sabiedrisko attiecību vadītāja Linda Rudzroga.

 • Dzemdību nodaļā sagaidīts 400. mazulis 3

  Ventspils slimnīcas Dzemdību nodaļā, 17. oktobrī sagaidīts 400. mazulis – meitenīte Krista. Upenieku ģimenei no Kuldīgas šis ir pirmais bērniņš. Krista nāca pasaulē 60cm gara un svēra 4,078 kg. Abi vecāki ar smaidu sejā atzīst, ka lēmums sagaidīt mazulīti tieši Ventspils Dzemdību nodaļā ir bijis pareizais.