Tēma: Slimnīca

 • Ventspilī konstatēts Covid-19 saslimšanas gadījums 5

  Atbilstoši Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) sniegtajiem datiem, Ventspilī konstatēts jauns Covid-19 saslimšanas gadījums, bet atbilstoši Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā veiktajiem un Latvijas infektoloģijas centrā diagnosticētajiem analīžu testiem, joprojām uz 29. jūniju slimnīcā nav apstiprināts neviens inficēšanās gadījums ar Covid 19.

 • Svētku laikā visu diennakti būs pieejams Ģimenes ārstu konsultatīvais tālrunis 0

  Svētku brīvdienu laikā, no 20. jūnija līdz 24. jūnijam, medicīniska rakstura padomus vienkāršu saslimšanu gadījumos visu diennakti varēs saņemt, zvanot uz valsts Ģimenes ārstu konsultatīvo tālruni 66016001, informēja Nacionālā veselības dienesta sabiedrisko attiecību speciāliste Anna Karolīna Šaule.

 • Lekcijas topošajiem vecākiem jūnijā  0

  Līdz ar vasaras siltajiem saules stariem, Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīcā Ventspilī tiek atsāktas lekcijas topošajiem vecākiem. Lekciju ietvaros tiek piedāvātas dažādas tēmas, kuras sniedz praktiskas zināšanas par dzemdību procesu un zīdainīša aprūpi ikdienā, kā arī māmiņas psiholoģiski sagatavo dzemdībām un mazuļa ienākšanai ģimenē. 

 • Slimnīcā sagaidīts šī gada 200. mazulītis 0

  Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā turpat desmit gadus turpinās tradīcija sveikt nodaļas jaundzimušos ne tikai gada sākumā, bet arī apaļos skaitļos. 28. maijā slimnīcas kolektīvs devās sveikt 200. mazulīti un viņa ģimeni.

 • Slimnīca atjauno papildus plānveida veselības aprūpes pakalpojumus 0

  Jau iepriekš informējām, ka sākot ar 21. aprīli Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā Ventspilī un filiālē Talsos pakāpeniski tika atjaunota daļa plānveida pakalpojumi atbilstoši valstī noteiktajai kārtībai, ievērojot papildus drošības pasākumus, lai mazinātu iespējamo risku Covid-19 vīrusa izplatībai.

 • Par veselības aprūpi Ventspilī 0

  Piektdien plkst. 10 Super FM (94,5 FM) saviem klausītājiem piedāvās iknedēļas radioraidījumu, kas tapis sadarbībā ar Ventspils pilsētas pašvaldību.

 • Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca saņem respiratorus no Ķīnas 2

  Ar Ķīnas vēstniecības atbalstu, 8. aprīlī Saeimas deputātu grupa sadarbības veicināšanai ar Ķīnas parlamentu saņēma dāvinājumu - 5000 respiratoru, kuri tuvākajās dienās tiks nodoti visām reģionālajām slimnīcām Latvijā, t.sk. Ziemeļkurzemes reģionālajai slimnīcai. 

 • Saslimšana ar Covid-19 – ko vērts zināt iedzīvotājiem? 1

  Neskatoties uz to, ka jaunā koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19 raksturīgākās pazīmes ir elpceļu iekaisuma izpausmes (paaugstināta ķermeņa temperatūra, klepus, iekaisusi rīkle un apgrūtināta elpošana), šie simptomi parasti ir viegli un sākas pakāpeniski. Daži cilvēki inficējas, bet viņiem nerodas slimības pazīmes. 

 • Uztura speciālistes ieteikumi imunitātes stiprināšanai 0

  Lai cīnītos pret vīrusa straujo izplatību, jāievēro ne tikai drošības pasākumi, bet jāpievērš arī pastiprināta uzmanība savas imūnās sistēmas nostiprināšanai. To iespējams izdarīt dažādos veidos, bet vistiešākais veids ir caur ikdienā lietojamajiem pārtikas produktiem.

 • Covid-19 analīžu nodošanas kārtība un iespējas 6

  Ņemot vērā lielo pieprasījumu veikt analīzes Latvijā, saskaroties ar Covid-19 vīrusa raksturīgajiem simptomiem, aicinām iepazīties ar SPKC sagatavoto informāciju un vajadzību gadījumā rīkoties attiecīgi norādījumiem.