Tēma: Slimnīca

 • Tuvāko nedēļu laikā tiks izveidotas speciālas Covid-19 slimnīcas 11

  Tuvāko nedēļu laikā tiks izveidotas speciālas Covid-19 slimniekiem paredzētas slimnīcas, tomēr sākumā ir jāsaprot, vai šīm ārstniecības iestādēm ir piemērota infrastruktūra, diagnostikas iespējas un cilvēkresursi, medijiem pavēstīja Veselības ministrijas valsts sekretāre un Valsts operatīvās medicīniskā komisijas priekšsēdētāja Daina Mūrmane-Umbraško.

 • Slimnīcā sagaidīts 400. bērniņš 1

  1. oktobrī, Ventspils slimnīcas dzemdību nodaļā piedzimis šā gada 400. mazulītis. Meitenīte ir pirmais bērniņš ģimenē un sver 3646 gramus un ir 54 cm gara.

 • Slimnīcā stacionēts Covid-19 inficētais 20

  10. septembrī, Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīcā Ventspilī stacionēts viens pacients ar aizdomām par Covid-19 infekciju. Pacients, pēc nogādāšanas slimnīcā no citas pilsētas ar Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu (NMPD), ievietots speciāli piemērtotā palātā.

 • Slimnīcā konstatēts Covid-19 inficētais 28

  Šodien, 28. augustā, Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīcā Ventspilī konstatēts pirmais koronavīrusa gadījums. Inficētais ir slimnīcas ārstniecības persona.

 • Lekcijas topošajiem vecākiem augustā 0

  Līdz ar vasaras siltajiem saules stariem Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā Ventspilī turpinās lekcijas topošajiem vecākiem. Lekciju gaitā tiek piedāvātas dažādas tēmas, kuras sniedz praktiskas zināšanas par dzemdību procesu un zīdainīša aprūpi ikdienā, kā arī māmiņas psiholoģiski sagatavo dzemdībām un mazuļa ienākšanai ģimenē.

 • Ventspilī konstatēts Covid-19 saslimšanas gadījums 5

  Atbilstoši Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) sniegtajiem datiem, Ventspilī konstatēts jauns Covid-19 saslimšanas gadījums, bet atbilstoši Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā veiktajiem un Latvijas infektoloģijas centrā diagnosticētajiem analīžu testiem, joprojām uz 29. jūniju slimnīcā nav apstiprināts neviens inficēšanās gadījums ar Covid 19.

 • Svētku laikā visu diennakti būs pieejams Ģimenes ārstu konsultatīvais tālrunis 0

  Svētku brīvdienu laikā, no 20. jūnija līdz 24. jūnijam, medicīniska rakstura padomus vienkāršu saslimšanu gadījumos visu diennakti varēs saņemt, zvanot uz valsts Ģimenes ārstu konsultatīvo tālruni 66016001, informēja Nacionālā veselības dienesta sabiedrisko attiecību speciāliste Anna Karolīna Šaule.

 • Lekcijas topošajiem vecākiem jūnijā  0

  Līdz ar vasaras siltajiem saules stariem, Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīcā Ventspilī tiek atsāktas lekcijas topošajiem vecākiem. Lekciju ietvaros tiek piedāvātas dažādas tēmas, kuras sniedz praktiskas zināšanas par dzemdību procesu un zīdainīša aprūpi ikdienā, kā arī māmiņas psiholoģiski sagatavo dzemdībām un mazuļa ienākšanai ģimenē. 

 • Slimnīcā sagaidīts šī gada 200. mazulītis 0

  Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā turpat desmit gadus turpinās tradīcija sveikt nodaļas jaundzimušos ne tikai gada sākumā, bet arī apaļos skaitļos. 28. maijā slimnīcas kolektīvs devās sveikt 200. mazulīti un viņa ģimeni.

 • Slimnīca atjauno papildus plānveida veselības aprūpes pakalpojumus 0

  Jau iepriekš informējām, ka sākot ar 21. aprīli Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā Ventspilī un filiālē Talsos pakāpeniski tika atjaunota daļa plānveida pakalpojumi atbilstoši valstī noteiktajai kārtībai, ievērojot papildus drošības pasākumus, lai mazinātu iespējamo risku Covid-19 vīrusa izplatībai.