Tēma: Slimnīca

 • Nākamgad palielinās ārstniecības personu atalgojumu 0

  Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) šodien panākusi vienošanos ar Veselības ministriju (VM) par ārstniecības personu atalgojuma palielinājumu no nākamā gada, tādējādi izvairoties no mediķu streika.

 • Būvdarbi slimnīcā tuvojas izskaņai 0

  Ventspils slimnīcā drīzumā tiks pabeigta vērienīgā Neatliekamās medicīniskās palīdzības nodaļas un Laboratorijas pārbūve. Projekts paredz būtiskas izmaiņas, kas saistītas ar nodaļas paplašināšanu un pacientu plūsmu nodalīšanu.

 • Atceļ prasību lietot sejas maskas ārstniecības un aprūpes iestādēs 3

  Valdība nolēma atcelt prasību lietot sejas maskas ārstniecības un ilgstošas sociālās aprūpes iestādēs. Prasība lietot sejas maskas tika ieviesta Covid-19 pandēmijas dēļ, bet tagad Covid-19 epidemioloģiskā situācija gan Latvijā, gan pasaulē kopumā ir uzlabojusies, tāpēc secināts, ka no šādas prasības var atteikties.

 • Topošos vecākus aicina uz bezmaksas lekcijām 0

  Topošajiem vecākiem, īpaši ja ģimenē gaidāms pirmais mazulītis, rodas daudz jautājumu gan par sagatavošanos dzemdībām, gan par dzemdību norisi. Vecmāte ir speciālists, kurš topošajiem vecākiem palīdz ne tikai profesionāli, bet arī ar sirdi, ir līdzās gan pirms dzemdībām, gan sagaidot mazulīti, gan arī palīdzot jaunajiem vecākiem pielāgoties bērniņa ienākšanai ģimenē.

 • Dzemdību nodaļā sagaidīts pirmais ukraiņu bērniņš 9

  Trešdien, 6. aprīlī, Ventspils slimnīcas Dzemdību nodaļā topošā māmiņa, kas aizbēgusi no karadarbības Ukrainā, pasaulē laida dēliņu – Dāvidu. Gan māmiņa, gan puisēns jūtas labi un droši. Mazais Dāvids piedzima 52 cm garš un svēra 3 kg 326 g.

 • Vakcināciju pret Covid-19 turpmāk veiks slimnīcā 1

  30. martā aprit gads kopš Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca kā pirmā Latvijā uzsāka masu vakcināciju pret Covid-19, īstenojot pilotprojektu, kurā gūtie secinājumi bijuši noderīgi arī citu masu vakcinācijas punktu izveidē visā Latvijā. Šai laikā Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca vakcināciju Ventspilī, Talsos un reģionā veikusi 63 tūkst. reižu.

 • Aicina skolēnus pieteikties Ēnu dienai slimnīcā 1

  6. aprīlī visā Latvijā norisināsies izglītības biedrības Junior Achievement Latvia organizētā karjeras izglītības programma ''Ēnu diena''. Arī Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca aicina 9.-12. klašu skolēnus pieteikties programmai, lai iepazītu Ventspils slimnīcas vai Talsu filiāles ikdienu un iepazītos ar dažādu jomu speciālistiem.

 • Nieru aizstājterapijas centrs turpina attīstību 0

  Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Kurzemes Nieru aizstājterapijas centrs veiksmīgi darbojas jau teju sešus gadus. Nesen centrs sācis piedāvāt papildu procedūru – hemoperfūziju, kas dod papildu efektu un uzlabo dzīves kvalitāti nieru slimniekiem.

 • Iebūvē paceļamo grīdu topošās Rehabilitācijas nodaļas baseinā 0

  Lai attīstītu Rehabilitācijas nodaļas pakalpojumu klāstu un nodrošinātu mūsdienīgus pakalpojumus vienuviet, Ventspils slimnīcā turpinās jaunās Rehabilitācijas nodaļas būvniecības darbi. Martā piegādāta fizioterapijas baseina paceļamā grīda un uzsākta tās montāža, un jautuvākajā laikā tiks veikta baseina konstrukciju testēšana.

 • Slimnīcā pacientu plūsmas tiek dalītas, izmantojot A un B ieejas 0

  Uzsākoties vērienīgajai Ventspils slimnīcas Uzņemšanas nodaļas un Laboratorijas pārbūvei, lai nodrošinātu piekļuvi pakalpojumiem, pārorganizētas pacientu plūsmas, izveidojot divas ieejas slimnīcā – A ieeja (no Vasarnīcu ielas puses) un B ieeja (no Inženieru ielas puses).

 • Dzemdību nodaļā sagaidīts 100. bērniņš - meitenīte Nikola 0

  Pirmdien, 14. martā Ventspils slimnīcas Dzemdību nodaļā tika sagaidīts 100. bērniņš - Nikola! Mazulīte nāca pasaulē 53 cm gara un svēra 3,804kg. Nikola ir otrais bērniņš Kolesovu ģimenei no Ventspils. Nikolas mamma Jūlija pauž pateicību Dzemdību nodaļas personālam par rūpēm un atbalstu.

 • Glaukoma var piezagties nemanot 0

  6.–12. marts ir Pasaules glaukomas nedēļa. Šo slimību pacients pats ne vienmēr izjūt – nemana problēmas acu veselībā vai redzes asumā. Glaukomas nedēļas ietvaros Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca aicina izmantot iespēju un bez maksas veikt acu iekšējā spiediena mērījumu.

 • Paplašinātas slimnīcas Dzemdību zāles 0

  1. martā, Ventspils slimnīcā notika svinīga paplašināto Dzemdību zāļu atklāšana. Jaunās iespējas jau kopš februāra var izbaudīt un novērtēt māmiņas, un par uzlabojumiem gandarīts arī personāls. Tieši māmiņas un vecmātes bija tās, kuru viedoklis bija noteicošais uzlabojumu īstenošanā.