Tēma: Slimnīca

 • Slimnīcas valdei atkārtoti virza Gīli un Bidzāni 0

  Ventspils pilsētas dome pieņēma lēmumu par Daiņa Gīļa un Kristīnas Bidzānes atkārtotu virzīšanu ievēlēšanai SIA ''Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca'' valdes locekļu amatos nākamajam pilnvaru termiņam.

 • Pārtrauc plānveida stacionārās palīdzības sniegšanu 2

  No 23. decembra uz divām nedēļām tiek pārtraukta plānveida stacionārās palīdzības sniegšana slimnīcās, otrdien pēc Ministru kabineta ārkārtas un Krīzes vadības padomes kopsēdes paziņoja veselības ministre Ilze Viņķele.

 • Ventspils slimnīcā sagaidīts 500. bērniņš 5

  Ventspils slimnīcas dzemdību nodaļā 17. decembrī sagaidīts šā gada 500. mazulis - puisītis Luiss. Mazulis ir pirmais bērniņš Stacēviču ģimenei no Ventspils novada, Popes pagasta.

 • Covid-19 vīrusa ietekme uz plaušām 2

  COVID-19 ir respiratorais vīruss, kura pirmā saskare ar organismu ir nonākšana gļotu membrānās, sekojoši pēc tam plaušās. Organisma cīņas rezultātā pret vīrusu rodas iekaisums, kura ietekmē plaušas nespēj apgādāt asinis ar skābekli un izvadīt oglekļa dioksīdu, tādejādi rodas elpas trūkums.

 • Ģimenes dzemdības atļautas tikai ar negatīvu testu 15

  Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīcā Ventspilī Dzemdību nodaļā no 9. decembra, tiek ieviesti stingrāki ierobežojumi ģimenes dzemdībām. Turpmāk ģimenes dzemdības ir atļautas, ja bērna tēvs var uzrādīt izdrukātu negatīvu COVID-19 testa atbildi, kas nav vecāka par 48 stundām, kopš pārskata sastādīšanas brīža.

 • Atbildēs uz jautājumiem par veselības aprūpi 0

  Trešdien, 9. decembrī, plkst. 19 tiešraidē portālos ventspils.lv un ventasbalss.lv, kā arī SIA ''SkaTVis'' kabeļtelevīzijas tīkla informatīvajā kanālā Ventspils pilsētas domes vadības pārstāvis un nozares speciālists atbildēs uz iedzīvotāju uzdotajiem jautājumiem par tēmu ''Veselības aizsardzība Ventspilī - speciālistu piesaiste, rindu jautājums un veselības aprūpes kvalitāte''.

 • Slimnīcā ierobežo plānveida pakalpojumu sniegšanu ķirurģijas profilā 3

  Saslimšana ar COVID-19 infekciju konstatēta atsevišķu ārstniecības personu vidū SIA ''Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca'' Ventspilī. Lai pasargātu pacientus un slimnīcas personālu no iespējamas inficēšanās, plānveida veselības aprūpes pakalpojumu pieejamība ķirurģijas profilā uz nenoteiktu laiku tiek ierobežota.

 • Slimnīcā darbu uzsāk jauns urologs 0

  SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” Ventspilī urologu komandai pievienojusies jauna speciāliste sertificēta uroloģe, bērnu ķirurģe Dr.Edīte Kurmiņa.

 • Galvenais ārsts: ir jābūt atbildīgiem! 18

  Ziemeļkurzemes reģionālajai slimnīcai ir konkrēts plāns, kā atbilstoši rekomendācijām darboties, ja Covid-19 pacientu skaits pieaugs un būs nepieciešami papildu resursi. Par to un citām aktualitātēm stāsta slimnīcas galvenais ārsts Edijs Ilziņš.

 • Tuvāko nedēļu laikā tiks izveidotas speciālas Covid-19 slimnīcas 16

  Tuvāko nedēļu laikā tiks izveidotas speciālas Covid-19 slimniekiem paredzētas slimnīcas, tomēr sākumā ir jāsaprot, vai šīm ārstniecības iestādēm ir piemērota infrastruktūra, diagnostikas iespējas un cilvēkresursi, medijiem pavēstīja Veselības ministrijas valsts sekretāre un Valsts operatīvās medicīniskā komisijas priekšsēdētāja Daina Mūrmane-Umbraško.

 • Slimnīcā sagaidīts 400. bērniņš 1

  1. oktobrī, Ventspils slimnīcas dzemdību nodaļā piedzimis šā gada 400. mazulītis. Meitenīte ir pirmais bērniņš ģimenē un sver 3646 gramus un ir 54 cm gara.