Tēma: Slimnīca

 • Ventspils slimnīcā veikta Baltijā unikāla mugurkaulāja operācija 5

  19. martā SIA ''Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca'' Kurzemes mugurkaula ķirurģijas centrā veikta Baltijā unikāla mugurkaulāja operācija, pilnībā izņemot 7. kakla skriemeļa audzēju, kas bija apaudzis kreiso mugurkaula jeb vertebrālo artēriju, kas ar asinīm apgādā galvas smadzeņu stumbru un smadzenītes.

 • Ventspilī pret Covid-19 sapotēti 297 cilvēki 9

  Masu vakcinācijas pilotprojekts Ventspilī noritējis veiksmīgi, bet uz vakcīnu neieradās 11 iepriekš reģistrētie, informē SIA "Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca" pārstāvji.

 • Jo vairāk dzemdību, jo labāk 3

  Šodien pēdējo darba dienu Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Dzemdību nodaļas vecākās vecmātes amatā aizvada Gunta Cērpa. 45 gadus nostrādājot Ventspils Dzemdību nodaļā, viņa palīdzējusi nākt pasaulē vairāk nekā tūkstoš bērniņiem.

 • Veiktas izmaiņas slimnīcas valdē 4

  Ventspils pilsētas dome atbalstīja izmaiņas SIA ''Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca'' valdē, ievēlot valdes locekļa - galvenā ārsta amatam Ediju Ilziņu.

 • Aicina iepriecināt Ventspils mediķus 14

  Jau otro mēnesi Ventspils uzņēmēji īpašā veidā pateicas pilsētas mediķiem par nesavtīgo darbu pārslodzes apstākļos. Akcijai aicināti pievienoties arī citi labdari.

 • Slimnīcas valdei atkārtoti virza Gīli un Bidzāni 2

  Ventspils pilsētas dome pieņēma lēmumu par Daiņa Gīļa un Kristīnas Bidzānes atkārtotu virzīšanu ievēlēšanai SIA ''Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca'' valdes locekļu amatos nākamajam pilnvaru termiņam.

 • Pārtrauc plānveida stacionārās palīdzības sniegšanu 2

  No 23. decembra uz divām nedēļām tiek pārtraukta plānveida stacionārās palīdzības sniegšana slimnīcās, otrdien pēc Ministru kabineta ārkārtas un Krīzes vadības padomes kopsēdes paziņoja veselības ministre Ilze Viņķele.

 • Ventspils slimnīcā sagaidīts 500. bērniņš 5

  Ventspils slimnīcas dzemdību nodaļā 17. decembrī sagaidīts šā gada 500. mazulis - puisītis Luiss. Mazulis ir pirmais bērniņš Stacēviču ģimenei no Ventspils novada, Popes pagasta.

 • Covid-19 vīrusa ietekme uz plaušām 2

  COVID-19 ir respiratorais vīruss, kura pirmā saskare ar organismu ir nonākšana gļotu membrānās, sekojoši pēc tam plaušās. Organisma cīņas rezultātā pret vīrusu rodas iekaisums, kura ietekmē plaušas nespēj apgādāt asinis ar skābekli un izvadīt oglekļa dioksīdu, tādejādi rodas elpas trūkums.