Pirmdien, 27. aprīlī, atsāks darboties pašvaldības SIA ''Ventspils siltums'' norēķinu kases klientu pieņemšanas zālēs Pils ielā 12 un Talsu ielā 84, kur iedzīvotāji bez komisijas maksas varēs norēķināties ne tikai par siltumenerģijas pakalpojumiem, bet arī veikt maksājumus par pašvaldības SIA ''ŪDEKA'' sniegtajiem ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumiem.

Līdz valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas atcelšanai uzņēmuma ''Ventspils siltums'' kases strādās pirmdienās, otrdienās, trešdienās, ceturtdienās no plkst. 8 - 12 un no plkst. 13 - 16, bet piektdienās no plkst. 8 - 12 un no plkst. 13 - 15.

Saistībā ar Latvijas Republikas Satversmes sapulces sasaukšanas dienu un Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienu, uzņēmuma ''Ventspils siltums'' kases 1. maijā un 4. maijā būs slēgtas.

Vēršam uzmanību, ka klientu apkalpošana klātienē tiks organizēta, ievērojot epidemioloģiskās drošības pasākumus un noteikto divu metru savstarpējo distanci. Tas nozīmē, ka vienlaikus klientu apkalpošanas zālē Talsu ielā 84 drīkstēs atrasties ne vairāk par diviem apmeklētājiem, bet Pils ielā 12 - ne vairāk par četrām personām.

Aicinām ikvienu klientu arī izvērtēt iespēju veikt norēķinus, izmantojot elektroniskos pakalpojumus - internebankas. Savukārt konsultāciju jautājumos klienti aicināti sazināties ar Abonentu daļas speciālistiem pa e-pastu: [email protected] vai pa tālruni 63600800.

Apmaksāta informācija.

Lasi vēl

Komentāri (2)

 • 0
  i 23.04.2020, 17:44:50

  Vai tik tas viss nav par ātru ???
  Nu, nu, ka nesanāk nožēlot.
  Nez kāpēc daudzi vēlas, pēc iespējas ātrāk, noņemt ierobežojumus :(

 • 0
  ^^—^^ 24.04.2020, 13:23:03

  Cik saprotu, tad nav jau tā, ka noņems ierobežojumus – 2m paliek spēkā, roku mazgāšana/dezinfekcija paliek spēkā, gan jau kasierītes būs aiz kāda aizsargstikla u.tml. Tas tā, lai veci cilvēki var aiziet norēķināties, jo kādam varbūt no neapmaksāta rēķina un parāda, un datōriem.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: