Slēpošanas kalnā Lemberga hūte 21. janvāra vakarā tika sagaidīti piemēroti laika apstākļi sniega pūšanai un iedarbināti seši sniega lielgabali.

Vadoties pēc laika prognozēm, plānots, ka sniega segas sagatavošanai būs nepieciešamas vismaz četras dienas un, ja nebūs nekādu neparedzētu aizķeršanos, sestdien plānots atvērt iesācēju slēpošanas trasi, kameršļūkšanas trasi un ragaviņu kalniņu. Sestdien sniega sagatavošana ar lielgabaliem turpināsies, bet svētdien plānots atvērt arī slēpošanas trasi ar centrālo pacēlāju. Pēc slēpošanas kalna nogāžu sagatavošanas plānots uzsākt arī sniega pūšanu distanču slēpošanas trasē.

Slēpošanas kalnā Lemberga hūte ziemas sezonā darbojas slēpotāju un snovborda trases, snovparks, kameršļūkšanas trase, bērnu kalniņš ar 40 bezmaksas ragaviņām. Sezonā uz kalna savus pakalpojumus piedāvā arī slēpošanas un snovošanas apmācību instruktori. Pakalpojumu cenas ir palikušas iepriekšējā gada līmenī, bet visizdevīgāk apmeklēt slēpošanas kalnu būs darba dienās no 15 līdz 16.30, jo šajā laikā spēkā būs darba dienu īpašais piedāvājums.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: